Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz F.B.I. #70748 üzenetére

    Szerintem az elején tisztázzuk, hogy Tier 5 prémium tank kredit termelésre nem való!!! Azért nem, mert azt a 10-20 ne adj isten 30000 kreditet normál tankokkal is simán össze lehet lövöldözni. Ellenben Tier5-ös prém. tankot az ember azért vesz, mert
    -fun
    -beleillik a portfóliójába (pl.: én azért vettem PzIV S.-t, mert a Leo1 legénységét jó vele képezni.)
    -a mostani TOG-hoz hasonló küldetéseket egyszerűbb prém tankokkal végrehajtani a kedvezményes MM miatt mint normál tankokkal. Top tankként nagyobb befolyásom van a csata kimenetelére, mintha a lista legalján lennék.

    Amit javasolni tudok, hogy hajts rá a mostani TOG küldetésre, szerezd meg a TOG-ot és aztán pár csata után látni fogod, hogy egy tier6-os prémium tank mennyit keres. Na ahhoz képest a tier5-ös még kevesebbet. :U Szóval ha a kredittermelés a szempont akkor az 1500 arany prém tank költésére ablakon kidobott pénz.

    Ha tényleg pénznyomda kell akkor sajnos Tier7 alatt nem úszod meg a dolgot, de akkor is inkább T8. Érdemes a leárazásokat figyelni, amik hétvégente vannak. Nem akarok hitvitát indítani, hogy pontosan melyik tank keresi a legtöbbet a T8-asok közül, mert egyértelműen a JgTig 88. ;]

Új hozzászólás Aktív témák