Új hozzászólás Aktív témák

  • jagada

    őstag

    válasz Flayer #68409 üzenetére

    Az MM mostanában elég sokat szivat, tízből kilencszer 2 tierrel magasabb tankok közé lök be, a maradék egyben meg velem egyszintűekhez stock tankokkal. Jöhet itt a többiektől a rossz duma, hogy kell a kihívás meg ilyenek, de pl. JagdPzIV-el top löveggel egy t8-as tankot bárhol lövöm képtelen vagyok átütni, ők meg egy lövés egy kill-el elintéznek, esetenként köszönet a kimagasló látótávnak azt sem tudom honnan lőttek ki. Ilyenkor azon szoktam gondolkodni, hogy bokorban kucorogjak és várjam ki a csata végét, vagy ölessem meg magam már az elején, mivel sem felderíteni sem sebezni nem vagyok jó, tulajdonképpen tök értelmetlen szenvedni. Hasonló a helyzet ha T7 Car-al megyek és van 8 darab T18, amit csak hátulról tudnék 1-2 damage-l sebezni, esélytelen. Volt egy érdekes csata tegnap is, ahol egy t2-es arty volt a t6-osok csatájában, pislogott is, hogyakkor ezt most hogy...
    Bírom a t3-t5-ös csatában azokat is akik heavy tankkal (KV-1) csak golddal tudnak érvényesülni, a náluk két szinttel alacsonyabb TD vagy medium tankok ellen, szánalmas.

    Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Új hozzászólás Aktív témák