Új hozzászólás Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    válasz RAiN91 #5381 üzenetére

    A 2 első francia revolveres amx12t és 1375 csak viccnek jó szerintem, iszonyat lomhák és zéró páncéllal rendelkeznek. Egyszerűen nincs bennük kraft oldalba / hátba kerülni gyorsan és ugye hogy ne alázzanak porrá azonnal, kell hogy valaki lekösse az ellent akit támadsz. Mindehhez számold hozzá a megalázóan alacsony pent és overall dmg-et, valamint a töttikézést ami közben csak nézelődsz a pályán. Bevallom férfiasan, én a 1375be CSAK gold ammot vittem és így remek jó -30Ks körök mellett lehetett úgy ahogy fejlődni.
    1390 már úgy ahogy kellemes jelenség, itt már a pen legtöbbször elég hogy sima lövedékkel is sebezd a legtöbb tankot nem szemből vagy szemből hullra/ weakspotra célózva (leszámítva a szuperheavyket). Itt meg azzal lehet szembesülni, hogy hogy a tárban lévő 2 leadott lövés között nyúlik meg az idő, jó esetben te lősz 2t mire az ellen egyet, csak az ellen 2x akkorát sóz rád ha kibújsz fedezék mögül. Ez is arra jó, hogy artikat vadássz, lassan forgó TDket (support nélkülieket) meg olyanokba csipegess, akik nem rád figyelnek. De erre bármelyik med is megteszi, azokon még páncél is van.
    Lóriról nem tudok nyilatkozni még, max annyit hogy azok is szeretnek 1 lövéstől elpatkolni T6 artitól felfele.
    Batchat viszont lehet lehet jó móka, iszonyat burst dmg-et tud kiosztani 15 sec alatt.
    Amcsikat nem ismerem.

Új hozzászólás Aktív témák