Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz mcwolf79 #5025 üzenetére

    A legénységet hogy lehet egyik tankból a másikba átvinni?
    El kell küldeni barakkba, és a másik tank toborzásánál ha kompatibilis, akkor bérelhető? És nemzetre van korlátozva, vagy ágra?

    Tank eladasnal kb. 8.0 ota alapertelmezetten a barakkba kerulnek a legenyek, de ha atallitod, el is zavarhatod oket.
    (Regen pont forditva volt, sikerult is bukni egy 500+ csatas nemet TD legenyseget, vehettem ujat a JPbe. :W)
    Vagy ha szemelyzetre jobb kattintasz, akkor felkinalja, hogy az adott embert vagy az egesz legenyseget a barakkba kuldi.

    Uj tankba attenni meg ugy tudod oket, hogy ha egy ures helyre bal kattintasz, akkor felkinalja az adott pozicioba teheto azonos nemzetisegu embereket, es ki tudod valasztani, kit teszel be.

    De ha jobb kattintasz, akkor ket lehetoseg van:
    Put best crew: osszevalogatja a barakkban levok kozul a legnagyobb kepzettsegu embereket, alapvetoen ugyanabbol a tank osztalybol, vagy ha olyan nincs, akkor mas osztalyu is lehet.
    Put own crew: visszarakja az adott tankra kikepzetteket.

    Ez a ket opcio akkor hasznos, ha sokat mozgatod a legenyseget egy rendes tank, meg egy ugyanolyan nemzetisegu prem tank kozott, mivel nem kell egyesevel vegig kattintgatni a 4/5/6 embert.
    (Kb. ket honapig pakolasztam egyesevel a Panther vagy VK3002DB legenyseget a Panther M10-be a napi duplazok idejere, aztan vissza, mire rajottem a jobb klikkre. :B)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák