Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Kiegyensúlyozott játék. Vicc. Most, hogy már nincs sok hátra az fv-hez, a második ászt is beadja a tortóra, egy nap ráadásul. Még a legelején, az első csatám volt olyan, hogy csináltam 6k sebzést és első osztályt, utána soha nem kaptam értelmes csapatot, erre ma kettőt is.

    Nem értem én ezt. Ez nem az első ilyen széria. Általában mindig 2-3 ászt szerzek egy nap, aztán sokáig semmit. Ez már sokszor előfordult.

    Az odáig rendben van, ezt elfogadom, hogy nem tudatos akarat és programozás eredménye. De ezek a hullámzások és szériák valamiféle kiegyensúlyozatlanság és anomália terméke, amit a wg szerintem nagyon pontosan ismer.

    Én speciel az RNG fluktuációra gyanakszom, mert az idióta állandó állandó tényezők, a tudásom fejlődik ugyan, de nem ilyen gyorsan, tulajdonképpen ha átlagot nézünk minden állandó, csak az RNG-t nem ismerhetjük.

    Győzelem!
    Csata: Himmelsdorf 2014.03.26. 13:04:20
    Jármű: Tortoise
    Szerzett tapasztalat: 2 751
    Szerzett kredit: 166 419
    Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    #49928) Simulacrum Már miért ne tudna? Komolyan kérdezem.
    hány és hány olyan eset van, hogy pró szakaszok kerülnek egy oldalra. Valóban nehéz lenne felcserélni.
    Városi harcban, egyik oldal maus, e100, t95, másik csak med, egyik sem szakaszban.
    Ugyan már meséld el nekem, miért ne lehet mondjuk a maust átrakni és helyette az fv4204-t?
    gondold végig, szerintem te is belátod

    (#49927) unravel igen, ha mindent elfogadunk, akkor semmi nem fejlődik
    ha értelmesen is akarsz vitatkozni a felvetett témákról, érvekkel, akkor nagyon szívesen, addig meg hanyagolj pls

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák