Új hozzászólás Aktív témák

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz diegho #40279 üzenetére

    Jó ideje már nem adok ezekre a statokra. (persze ettől függetlenül sok a hülye)
    Egyre több olyan játékossal találkozom akik csak elkezdik nyomni a csodás W gombot amíg valakit meg nem látnak, beléjük tesznek 1 vagy 2 értelmes találatot majd meghalnak.

    Sokszor rákérdezek csatában, hogy ennek mi a fészkes fene értelme volt? (ez hülye zsebbe tettem őket eddig)
    Egyszer az egyik játék után platoontársamra ráírt egy chatben, ahol átbeszélték, hogy miért is csinálja ezt és .. valahol igaza van azt kell mondjam.

    2 perc alatt 200-500XP-t befarmol, meghal. 1 perc várakozás max mire csatában van újra egy másik járművel, 2 percet él és befarmolja a 200-500XP-t és így tovább. Majd amikor minden vonalon eléri a 8-as szintet akkor ráér elkezdeni ésszel játszani, mivel ott már drasztikusan emelkednek a javítási költségek.

    XP / percre fordítva jobban kijön mintha végigülte volna a 6-8 percet, neadjisten 10-15 percet mert draw lett a játék.

    Más:
    Valami csodára számítottam team battle-l kapcsolatban, hogy ott más lesz majd.
    Tegnap játszottam először teamben, délelőtt 80% winrate, délután 100% . . . Egyik társulat ostobább volt mint a másik, pedig elvileg skill based a kiválasztás (tudom, a WG értékelési módszere a játszott csatákra jelentősen épít)

    [ Szerkesztve ]

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák