Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Antonius1978 #40074 üzenetére

    Tényleg nagy előny a legénység szempontjából, ha van prémium. Haverommal, akivel régóta együtt Type-ozunk, néha szoktuk összehasonlítgatni, kinek hol áll a legénység. Nekem 400-al több köröm van Type-pal, mint neki, többet ölök, jelentősen többet sebzek átlagban (1330 vs 1680). Neki viszont van prémiumja, így a 4. skill kb 5-10%-kal van neki előrébb mint nekem. És a 4. skill vége felé nem kevés XP kell, hogy egyáltalán 1%-ot fejlődjön a legénység. Nemrég néztem, ahhoz, hogy a 4. skill 77-ről 100%-ra felmenjen több, mint 1 millió xp-re van szükségem.
    A bohóc skinhez annyit fűznék hozzá, hogy én már csak azért sem tenném fel, mert nagyon hülyén néz ki. Más dolog, hogy úgy sem figyelném a festéseket, meg amúgy is ismerem a weak spotokat. Amit meg éppen nem, azt megnézem WoT Tank Viewer-ben, vagy Tank Inspector-ban.
    UI: Max amíg nem lesznek modok, nem játszok vagy nem tudom. :)

    (#40084) Antonius1978: Nekem sem az igazi mostanában az FPS, kíváncsi vagyok, mint hoz a BigWorld 2.4.1. Próbálkoztam a 50, 25 és 0,75%-os textúrákkal, de csak rosszabb lett. :D De mondtam már, hogy az FPS nem a nettel van kapcsolatban. :DDD

    (#40200) +SoulRiever-: Vidd körbe az egeret Tank Inspectorban a T-44 lövegpajzsán, és megtudod, hogy miért. A mantlet tetején és alján általában több 100mm vastag a páncél.

    (#40245) Bingisz: Epics gondolom nem hagyta szó nélkül Gamble-t. ;]

    (#40250) Midway: Felderít/spotol, sajnos ez a szomorú igazság. Vegyél nagy levegőt a T-34 nagyon nagyon jó lesz.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák