Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz diegho #29454 üzenetére

    2,3% százalékot, semmit kb. A t34-nek kimondott gyengesége a lassú célzás és azt kell javítani, de felőlem tényleg mindenki azt csinál amit akar

    Látom itt csak kevesen vannak tisztában a számokkal, hogy a 10 az több, mint a 2,3, de mindegy, nekem tényleg hót mindegy, hogy ki mit csinál...

    (#29456) Iratus bug: hagyjuk is, komolyan mondom, nem vagyunk egy véleményen és nem is leszünk.
    Nekem mások a hasznosak neked megint mások, úgyhogy teszel ahogy akarsz

    Van néhány hasznos tulajdonság, azokat kell elsőnek berakni és utána jöhet a többi, aminek gyakorlati haszna érzékelhetetlen, maximum a pszichológia miatt fontos, hogy nekem még az is van.

    Nekem még csak 900 csatám van a T34-el tehát nyilván nem láthatom ennyire át az összefüggéseket, mint ti :)

    Többször cseréltem modulokat és a legényeken is cserélgettem a képességeket és figyeltem, hogy melyik a hasznosabb.

    Azt sem értem, hogy miért meglepetések egyeseknek, hogy az adott tank tulajdonságaihoz kell igazítani a használt modulokat és a legénység képességeit is.

    Komolyan mondom, hogy nem kell ezen itt vergődni, ha neked a BiA tetszik meg a venti, akkor tedd rá azt, engem nem érdekel, mit csinálsz én elmondtam a véleményem és a tapasztalatom, ha nem tetszik, ne vedd figyelembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák