Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Az ilyen EFE, EXNOM és egyéb "pro" platoonok nagyon érdekesen játszanak. Az első alapszabály náluk ugyebár a csak gold ammo. A második az, hogy campelünk bármivel is vagyunk, megvárjuk amíg a csapat lesebzi őket és akkor rohanunk oda hősként kilőni a már fél hp-s tankokat. Nem egyszer kaptam ki úgy, hogy az én oldalamon ilyen platoon volt, a túloldalon meg csak 1-2 zöld, többi sárga, piros. Úgy érzem ezek annyira a statra mennek, vagy annyira be vannak szarva, hogy nem mernek előremenni. Milyen már, amikor a Bat 9 heavy tank mögött áll egy bokorban a F155 mellett, semmit nem tudnak lőni, mert nincs spot, de meg nem mozdulna a Bat, hogy legalább egy kört tegyen és legyen mit lőni... nem értem mit akarnak ezzel a stílussal, de semmi értelme. Amikor Unica játékos voltam, mi sem mentünk esztelenül előre, de legalább a fontos pontokra odarohantunk gyorsan, hogy azokat befoglaljuk, de ezek még azt sem hajlandóak, csak állnak hátul és várnak, nem tudom mit szólnának, hogy ha mindenki beállna mögéjük, hogy na tessék srácok meg lehet mutatni hogyan kell támadni.

Új hozzászólás Aktív témák