Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Még, hogy nem OP a KV1s a jelenlegi formájában. Annyit beszéltünk róla, hogy gondoltam leveszem róla a duplázót, mert úgyis még az MT25-t ki kell még fejlesszem rajta, de a nerfig megtartom, hogy utána is ki tudjam próbálni, milyen lesz.

    Másodikra lett meg a győzelem, először top tank voltam, 4 kill, de a kedves csapattársak mindent megtettek a vereségért. Másodikon alulra kerültem, de itt is volt 3 kill. 7 kill két csatában, úgy hogy, különösebben nem is mondanám jó teljesítménynek, de a 400-as sebzéssel viszonylag egyszerübb tankokat kiszedni, főleg ha már nem is full hp-n jönek.

    Ha hasonlítjuk a tankokat stat alapján, azért sokszor félrevezető. Egy tiger p-vel párbajoztam, ami papíron erősebb, de ebben a helyzetben nem tudott kijönni a rejtekhelyéről, mert a társaim kilőtték volna, úgyhogy ütésváltás volt, csakhogy én ugye 400-t, ő meg 240 körül, ráadásul egyszer pattintott is a tornyom, ő meg szépen mutatta mindig a parancsnoki belépőt, amit ilyen közelről nem lehet elhibázni.

Új hozzászólás Aktív témák