Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz PAtr0n #27916 üzenetére

    Jó az a hellcat, de csak a nagy ágyúval. Még csak 47% a WR vele (stock állapotban kegyetlen MM-t kapott, soha nem voltam top), de javul és jelenleg 1000 az átlagsebzésem vele úgy, hogy a 96 csatából kb 60-at a nagy ágyú nélkül mentem.

    Ha belegondolunk, hogy nem is vagyok túl gyakorlott még ezzel és majdnem a hp-ja duplája az átlagsebzésem vele úgy, hogy a csaták 2/3-t a kisebb löveggel mentem. Ez az arány nagyon jónak számít és szerintem nagyon op az a tank, nem véletlen, hogy rengeteg profi használja stat javításra.

    Én is megtartom, de nem a stat miatt, hanem mert igen jó és izgalmas csatákat lehet vele menni.

    Igaza van/volt EJ-nek, hogy a gyors tankok az igaziak. T71 és Hellcat a két olyan tank, amikkel mindig izgalmas csatákat megyek. Ha vesztek is, akkor is mindig van valami érdekes, akár elkapok egy bamba löwét vagy például a T71-el próbáltam elkapni foch155-t már többször is, de eddig mindig töltve volt és kilőtt vagy körben ott voltak a társai és nem tudtam a hátába kerülni, de meglesz ez, és ez egy igazi kihívás.

Új hozzászólás Aktív témák