Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz Angel1981 #22495 üzenetére

    Szerintem meg az egyik legrosszabb heavy amit eddig használtam. Eddig a T1 heavy volt számomra a legborzalmasabb T5 heavy de ennél a Churchill I tanknál még az is fényévekkel jobb. Ha az ember heavy ágat választ azt azért teszi, mert menne az első / második vonalba harcolni. Ha TD játék fekszik nekem akkor nem választok heavy-t miért tenném remek T5 TD-k vannak miért választanék egy Churchill I tankot TD játékmódra? A legtöbb heavy szerethető valamiért a KV1 a szemből gyakorlatilag átlőhetetlen torony miatt és az ágyúja is elég stabilan osztja a pofonokat. Még a T1 heavy is szerethető annak ellenére, hogy igen nagy célpont és T5-ben a többség gyakorlatilag rommá lövi, de van egy olyan ágyú rajta ami ontja a halált (2000HP körüli demage percenkét nem tréfa dolog) ráadásnak olyan lövegkitéréssel, hogy a domborzat nem okoz gondot neki. A BDR meg akkora pofont ad, hogy nem felejted el egykönnyen. És a Churchill I ? A tornyát átlövik amit gyakorlatilag nem lehet elrejteni. Lassú, sőt döbbenetesen lassú minden kis emelkedő komoly küzdelmet jelent, lassan is fordul ami baj mert az oldala még a tier 4 light tankoknak sem kihívás. Az ágyú még el tudná adni a koncepciót, ha lehetne használni, de nem lehet mert a löveg kitérítés csak -4%. Idegtépő egy dombos terepen olyan pozíciót találni ahonnan legalább célba lehet venni az ellenséget ami a döbbenetes tempónk miatt elérni sem egyszerű.
    Marad tehát az, hogy mi vagyunk a noob base camper. Egy a zászlóhoz közeli bokorban (a tempó miatt nem szabad messze menni) gubbasztjuk végig a csatát, és várjuk hogy a csapat megnyerje nekünk a csatát. Ha nem nyeri meg akkor jó eséllyel egyszerre 2-3 tank fog ránk rontani ami garantált bukta, mivel a csata végére sárga - zöld - lila játékosok maradnak akik szemből a tornyunkat, oldalunkat, hátsónkat fogják szitává lőni...

    [ Szerkesztve ]

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák