Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Sheep

    tag

    válasz popey37 #215164 üzenetére

    Érdekes. Elég sokat játszottam VTEPS-es játékosokkal, szakaszban is, randomban is összefutok velük, sőt, én is az vagyok. :) Illetve most már "legenda" lettem. :D
    Az, hogy hogyan játszik valaki egy adott csatában, elég sok mindentől függ. Milyen map, milyen tankot/TD-t visz, milyen az ellenfél és a saját csapat tankleosztása, milyen küldit csinál, hol várható a spot, stb...
    Aki egy kicsit is ismeri már ezt a játékot, az tudja, hogy mikor kell a HP-val spórolni, mikor kell kockáztatni, mikor és hol kell megindulni, mikor kell pozíciót váltani. Gyengébb képességű és/vagy tudatlan játékosoknak ez sokszor úgy jön le, hogy az adott ember kempel. Pedig az esetek nagy részében a full kemp rossz hatással van a sebzésre és a győzelmi arányra, márpedig ezek a játékosok nagyrészt magas átlagsebzéssel és győzelmi aránnyal rendelkeznek. Miért fusson előre valaki a csata kezdetekor megdögleni, ha azt sem tudja, hová helyezkednek az ellenfelek?
    Be kell gyűjteni az információkat, és a lehető leghatékonyabb módon felhasználni őket. Ebben (is) jók a kékek/lilák.
    Továbbá ismerek olyan tepsiseket, akik minden tankosztállyal támadnak, talán csak az arty a kivétel, de az is csak azért, mert nincs látótávja. Én is ilyen vagyok, tök mindegy, hogy papír TD-ben ülök, lightban vagy heavy-ben. Lehet, hogy nem engem fogsz elsőnek spotolni, ha ellenem játszol, de nagy valószínűséggel begyűrök az orcádba egy 400-500 sebzést a legelején, ha a megszokott helyeket erőlteted.

Új hozzászólás Aktív témák