Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    Nekem tegnap sikerült egy master kört összehozni a sok vacak, értékelhetetlen között az strv-vel. Amúgy fura, mert szerintem nem igazán ért ez master plecsnit. Ha nem kell vele mozogni, és arra jön éppen az ellen, akkor egész jó. Itt is az elején lapulás a bokorban láthatatlanul, aztán csak a végére mentem a heavy vonalon középre. Az amx hülye volt, simán kinyírhatott volna, de először felmászott a hegyoldalra, aztán meg nekem jött.
    Amúgy sokkal gyakoribbnak érzem a 300-as lövéseket, és ritkán megy 400 fölé, ami akármilyen dpm-je is van, ezen a szinten kevés. sokszor azért nem tudok sebzést csinálni, mert felvillan egy tank és a mellettem lévő sokszor tizes td-k is lőnek, és nem marad mit lőni, hiába tölt be gyorsan az újabb lövésre. A 308 mm átütés brutálnak tűnik, te ezt is ugyanúgy benyeli bárminek a lánca és a magic ruszki side armor és az ebr is tudja pattintani. Persze jobb, mintha papíron se lenne ennyi, de jobb lett volna, ha a második ágyúnál marad az első pen értéke, és inkább a dmg nő meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák