Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz kchryss #204837 üzenetére

    Hát sajnos a torna most kimarad, de a faceit-et megnézem azért. A nerf hírére azért visszaesett a prioritás az ebr-t illetően, ha 4 tankra lenne kreditem, akkor behúznám biztos, de így kicsit bizonytalan vagyok, a nerfnél a legjobban a látótáv csökkenés aggaszt és a kerék debuff, lehet leteszek róla. Az udes meg a patton között vacillálok, hogy melyik legyen 2. helyre sorolva. Az előbbiből a 9-es meg van és szeretek vele játszani, az a lapos kialakítás toronnyal nagyon tróger. Dombokon nagyon jól lehet használni és álcája is korrekt. A patton a battlepass miatt csúszott csak be a képbe (így lesz hozzá bőven tervrajz és td-ből tudok bele tenni legénységet) és amcsi meddel még nem játszottam (kivéve a módosítás előtt a t54e1, de az más tészta volt akkor is). Pattont ahogy nézegettem annak azért valamennyi armorja van, de ahogy nézegetem a 3d modelt azét nem szabad arra építeni. A második tankon ráérek gondolkodni még akció nélkül, lehet kivárok, de az stb-t szerintem a hétvégén mindenképp megveszem az túlságosan is érdekel ahhoz, hogy várjak egy következő akcióig.

    Más:

    A T54E1-el most hogyan kéne játszani? Ha top tierbe tesz, nem merek előre menni, mert az armorja nem jó semmire, supportolni se tudok vele normálisan mert az álcáját nagyon lecsípték, még a legénységet nem skilleztem át a módosítás óta szóval rajta van az álca is, de még úgyis világítok vele a pálya másik sarkába. Csak a városi mapokon tudok jelenleg kezdeni vele valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák