Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz zsolthee #20357 üzenetére

    Az IS egy rémálom. Kipróbáltam nem nekem való tank így bele sem fogtam abba az ágba. A nagy ágyú rémálom, gyakorlatilag bármiről képes pattani (random) még közelről is! Távolra gyalázat a pontossága, még a nagy (nagyon nagy) tankokat is igazi kihívás eltalálni 300 méter felett. A töltési idő pedig katasztrófális. Az ellenfelek többsége tisztában van vele, hogy nagyon sokáig tölt, főleg sarokharcnál alig várják, hogy ellődd magad aztán már rád is rontanak. A heavy tankok 2 tisztességes találatot is bevisznek mire betölt a medek 3 amiből ez egyik találat biztosan rádgyujtja a tankot, a light meg ennyi idő alatt gyakorlatilag szétlövi a segged. Van egy tankod ami papír, pontatlan, lassan tölt és minden lövés egy igazi orosz rulett, hogy átüt-e vagy sem. Viszont tényleg gyors a maga nemében, de ezek után már ki akar elsőnek odaérni bárhová is?
    A 100mm lövegnek az egyetlen előnye, hogy nem mernek rádrontani, mert annak a lövegnek nem tudják a töltési idejét...

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák