Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz ollie #199882 üzenetére

    Az igazság az, hogy gőzöm sincs, anno az egyik Prime-os csomag miatt csináltam több regisztrációt is, mire az egyiket elfogadta. az egyikre be tudok lépni és ott jelzi, hogy utolsó vásárlásom 2018. október 26 volt és elindíthatnék egy 30 napos trial verziót. a többi acc-nál meg azt írja, hogy nincs előfizetésem! Viszont von le pénzt minden hónapban - mikor épp van a kártyán, mert nem mindig van, de a YT Prémium miatt mindig kell legyen rajta vmennyi. szal a részletezőben Amazon Video-t és vmi kódot ír, de hogy melyik regisztrációval, azt sajnos nem tudom belőle kiolvasni. :(
    az is lehet, hogy egy olyan acc, amire nem emlékszem - ami azért lenne fura, mert minden ilyet elmentek a chrome-ba és így látok most 4 regisztrációt, de mind a 4-él a kártya adataim törölve lettek!
    Nem tudom hogy tudnék megszabadulni ettől, hogy ne vonogassanak többé, nem is használom sosem ezt a szart. Már bánom tényleg, hogy ennyire kellett az a hülye festés és parancsnok. :U

    Amit megadtál oldal, ott hol kellene lemondani, ha lenne élő előfizetésem? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák