Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Elnézve a fórumot, hiába a sok szidalom idén is jó karácsonyi bevétele lesz a WG-nek. :)

    Minden esetre én egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem veszek idén dobozokat.
    2019-re ígérték a nagy újrabalanszolást ami messze a legfontosabb dolog volt az év elején és amit a legjobban vártam a kihirdetett tervekből és ebből semmi sem lett 2019-re. A sandbox szerveren amit láttam az totál káosz. Egyre kevesebbet játszom a játékkal, a duplacsöves tank és az e75 egyáltalán nem mozgatta meg a fantáziámat, progetto-t ingyen, su130pm-et majdnem ingyen már megszereztem amikor maraton volt értük. Nagyon nem tudnék most semmilyen nyitásnak örülni, így nem éri meg költenem. Egész évben semmit sem költöttem a játékra, mégsem hiányzott semmi, jól elvoltam így is.

    Megnézem 2020-ban mit alkotnak. Aztán ha sikerül meglepniük és gatyába rázzák a játékot akkor majd jövőre meghálálom nekik. Egyébként amíg veszik a dobozokat mint a cukrot addig szerintem nem lesz érdemi változás a hozzáállásukban és csak egyre rosszabb lesz a játék. Csak a pénz érdekli őket, nem a felhasználók, csak akkor kezdenének el komolyan foglalkozni a problémákkal ha tömegesen felállnának a játékosok és azt mondanák nem adok több pénzt erre a "szarra". ;]

Új hozzászólás Aktív témák