Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Barret001 #192024 üzenetére

    Én, mikor megláttam, hogy a KV-3-ból fognak indulni, úgy voltam vele, hogy ott egye a rosseb, azért én azt ki nem fejlesztem úgy, hogy jelenleg nem is játszom a fő accal szinte semmit, és még a T-150 sincs meg. De múltkor megnéztem, és kiderült, hogy a T-150 nincs meg, de ki lett fejlesztve még jó régen, hogy eliteljem a KV-1-et.
    A KV-3-hoz pedig időközben összejött egy csomó tervrajz. Szóval alig került valami XP-be. A nagy löveg már ki volt fejlesztve más tankokból, így csak a lánc, és a torony került freebe a tankon kívül. Beleképeztem az ajándék legénységeket (egy híján pont volt annyi), úgy sem volt ötletem, mit csináljak velük, kapóra jöttek. Szóval most mehet az XP farm a két ágyúsokra. Remélem, nem bánom meg. Érdekel az ág, és nem azért, mert ópé lesz, mert szerintem nem lesz az, hiába orosz. Hanem mert különleges. A prémiumját nem veszem meg, ha csak bent nem lesz a dobozokban, és ki nem nyitom.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák