Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #185727 üzenetére

    Annyi esze nem volt az ellennek, hogy rád rongyoljanak és kiszedjenek!? Na pont ilyen agyatlanokat kapok folyamatosan már hetek óta - nem véletlen, hogy ismét kaptam egy Chatban-ra figyelmeztető email-t kedves WG-től. :B

    Amúgy egy kis kiegészítést, felhomályosítást kérnék Frontline-al kapcsolatban:
    Nekem úgy rémlik, hogy korábban az volt, hogy a foglaláson és a foglalás blokkolásán kívül a fő célpontok (ojjektumok) megsemmisítése és sokat dobott a rangon!? Tévedek?
    Tegnap az egyik csatában - amit egyébként normál random csata idő alatt nyertünk 10 perc - a középső sávban végig rongyoltunk az ojjektumokig és bárminemű ellenállás nélkül ki is lőttünk hármat gyors egymás utánban. Ebből kettőt én és a harmadikban is hathatós segítséget nyújtottam és ennek ellenére egy lófütyi Hadnagyi rangot értem el!? :F :U
    Tegnap amúgy nagyjából 50-50%-ban sikerült nyerni Frontline-ban, de igazából ebben a módban pont letojom, hogy veszítünk, ha a rang elfogadható. Én is elég sok kreditet farmoltam tegnap. :K

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák