Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #185478 üzenetére

    Két részére reagálnék:
    1. több light esete: sajnos többször volt már olyan csatám, ahol szakaszban jött be 3 light és természetesen a pálya egyik felére ment mind. Ilyenkor nagyjából könyvelhető a vereség. :U
    2. spot és adrenalin: napokban volt egy sajnos vesztes csatám, ahol light-al voltam és volt még rajtam kívül egy hupi lila T100-LT is a csapatunkba. (nem emlékszem már melyik light-al voltam, de nagy eséllyel az EBR90 volt, mert most az van soron). Nos nem hittem a szememnek. Tudom, hogy lapos a T100-LT és hogy jó light, de nem tudom ez a srác mit rakott rá extrákat, de ott kőröztek körülötte az enemy light-jai a Prohorovkai "zöld" soron, miközben Ő haláli nyugalommal csak állt a bokorban. Majd egy pillanatban, mikor tulajdonképpen neki ütközött az egyik enemy light, akkor nyilván felspottolódott és tett eg karikát és felgurult a pálya szélén lévő spot bokorba. Eljöttek mellette úgy, hogy már mögötte voltak és nem vették észre! Csak pislogtam. Mondom ezt hogy?!? A végére sajnos csak ketten maradtunk, de nem tudtuk a túlerőt legyűrni. Így is Ő ölt 4, én 6 és mégis veszítettünk. :O Na gondolom itt is volt adrenalin a srácnak, de az is lehet, hogy fel sem veszi az ilyen szitukat.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák