Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Jokerdapro #169706 üzenetére

    (#169733) @palfitom:

    Nekem nincs meg a 277 így csak a streamerek véleményére és a tankok paramétereire tudok hagyatkozni.
    Pár napja néztem vissza amikor skill4ltu és sirfoch szakaszoztak. Ebben az adásban mindketten azt mondták, hogy nagyon jól balanszolt tank lett a 277 (végre nem tolták túl a wg-nél az új tankot és nem lett nagyon op), de az 5A-t egy hajszállal jobbnak tartották mindketten.

    Ha megnézitek az összehasonlító táblázatot látszik, hogy tényleg nagyon hasonló a két tank: [link]

    Páncéljuk is hasonló: 277 vs 5A

    Rankedre az 5A mellé csak akkor húznám ki a 277-et ha nagyon bejön ez a játékstílus és akkor nyomhatod a 2 tankkal felváltva amíg a másik éppen csatában van. Ha viszont nem pörgeted annyira a csatákat akkor én a helyedben inkább egy eltérő stílusú tankot húznék ki rankedre, hogy legyen alternatíva ha az aktuális szinten a meta más stílust követel meg. Ebben az esetben én az 5A mellé a 277 helyett inkább a type5-öt, super conq-ot és valamelyik orosz med-et húznám ki (140 vagy 430u). IS-7 jó alternatíva az 5A mellé, mert bár az is osztozik sok tulajdonságán azért jóval eltérőbb stílus, mint a 277.

    Amit még érdemes figyelembe venni, hogy a 277-nek 5,5 fok a csőlehajlása, míg az 5A-nak 7 fok, így a nem unikum játékosok könnyebben boldogulhatnak a kínaival, mint a ruszkival.

    (#169728) @jr1994:
    Fv4202 ügyben nem értünk egyet. Én már akkor is imádtam amikor behozták és most is jó tanknak tartom, bár vannak nála jobbak is ez kétségtelen.

Új hozzászólás Aktív témák