Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz zodo #167840 üzenetére

    Nem a kurszki eventben értél el valami eredményt, amire kaptad?

    Más:
    És előre is bocs a sírásért, de ki kell adnom magamból. Tegnap asszony már aludt, mire abbahagytam, így nem volt kinek panaszkodnom. Akit nem érdekel, tovább görgethet, de azért megjegyzem, nincs semmi konteó, csak bosszankodok. Félig-meddig magamon is. :D

    Tegnapelőtt mentem egy top gunt Pz IV H-val. Tudtam, hogy meglesz a böjtje, de hogy ennyire... :(
    Ugyanezzel a tankkal már a Kurszk-os küldetést (3x top10 xp) is 5 csatából sikerült megcsinálnom valami rettenetes stattal. Csak azért lettem top 10, mert mindig volt egy kiemelkedő csapattárs, és így nem oszlott meg annyira az xp, hogy kiszoruljak.
    Aztán váltottam a Progettora, gondoltam oda jól jön az XP láz nyereménye a legénységnek. Szegények még csak az első skillt tapossák Buffont kivéve. Szerettem volna 5-öt behúzni a 15-ből. Hát nem jött össze. Kettőt sikerült. És, csak hogy árnyaljam a képet, a 10 Progettós csatából mindössze 2x győztünk abban szerencsére meg is lett a top10, és csupán 2x voltam tier X-es meccsben. A többi mid, top, vagy csupa 8-as. Oké, hogy nagyon nem érzem azt a tankot, gyakorlatilag alig játszottam még papír táras tankkal, így az ilyen "hit and run" móka nagyon nem megy. De azért, hogy a wr 2/10 lett vele, azért rng még külön bekaphatja. (Már bocsánat) Amikor kitárazok prémmel a Skorpi G-re (igaz, rohadt messziről, 400+ méterről), és kettő lepattan, na az gáz. Nem benyelte a lánc, lepattant. :W

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák