Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz notika77 #160830 üzenetére

    Köszi :R

    A WR-t talán a játékon belül lehetne megnézni a statisztikában, de az biztos hogy főleg magas szinten egy ember nem nagyon tudja befolyásolni a csatákat. Amelyik csapat jobb pozíciót tud felvenni, általában az nyer. Pl mikor murovankán elindulunk az erdőbe, de csak 5-6 tankkal mert a nyomik nem jönnek. Nyilván az ellenség jó eséllyel 10 tankkal fog jönni, hát visszafordulunk. És ezzel már az első percben aláírtuk a vereséget. Jó ez egy szélsőséges példa volt, de ez a lényeg. Itt is van 15-3, de látszik is hogy miért, legfeljebb először nem tűnik fel hogy ez lesz a vége. És néha van csapatjáték is, mint mikor az ellenség 6 tankkal tolta a sín keleti oldalát prokhorovkán, na ott tanultam meg hogy hárman sem megyünk sehova :D A vége felé a 3000+ sebzéses csata az már ritka mint a fehér holló. Legalábbis nekem, én mindig győzelemre játszottam, nem a vesztes első helyre :D Talán hasznos lehet: a csatákban gyakran sokáig csak tornyozgatás van, ilyenkor hasznos lehet pár repeszt ellőni az ellenségre. Néha még az IS7-be is sebez 1-200at, és a sebzés mindig jól jön, de főleg ha ingyen van.

    Screenshotot nem csináltam, de a vége felé már ez volt: szinte csak SC, IS7, WZ5A, Type5, orosz medek. Néha orosz TD. Light, meg arti sehol, ez utóbbinak kimondottan örültem. Szóval olyan tankok amivel lehet tornyozni, meg a dömper.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák