Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Nos az 59-16-tól 34 meccs után könnyes búcsút vettem. Egy meccs kellett volna még az első jelhez, mert az első 10-15 meccs nagyon gyatra volt, aztán már 1500 kombinálttal kb. 1-1.5% per meccs volt az ütem, de annyira nem izgatott, inkább gyorsan megvettem a WZ-131-et. Első meccs persze top tier, jön szembe egy IS (Airfielden a félsziget mellett a víz felől, én meg fentről rámásztam, láttam hogy bot, azt sem tudja merre van arccal, gondoltam free dmg)... Első 4 lövésből AP-val a hasáról(!) háromszor pattantam, kínomban, már sírva a röhögéstől benyomtam a csodagombot - 3 HEAT-ből 2 pattant hasáról, kémlelőről... Szóval isteni rng-t kaptam vele elsőre, remélem ez csak egy kis szívózás volt. :DDD Amúgy jó lesz ez fullosan, azt a pár modult meg kihúzom gyorsan ezzel a kínai tokenezéssel.
    A fél-stock M103 és IS-M duótól továbbra is az idegbaj kerülget, előbbivel első meccsen Cliffen padlógáz mellett addig nézelődtem a világítótoronyhoz felszaladó lightot, hogy egyenesen belehajtottam a tengerbe... :DDD Még jó hogy nem ezt szorzóztam... :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák