Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz kchryss #155974 üzenetére

    Na visszanéztem skill4ltu adását a fearsome trio-ról. Nem érte meg megnézni. 1 vereségük lett, a többit nyerték. Ha jól rémlik pont magyaroktól kaptak ki. :)
    Azt hittem majd orzi fog irányítani, skillt meg majd elküldik spotolni, mert jó light-os. Ehelyett az elején kussban voltak mind, taktika nem nagyon volt. Aztán skill vette a hátára a csapatot és ő mondta mit csináljanak pedig még sosem játszott 3v3-as tornán. Orzi kb 4 csata után benyögte, hogy keressenek valakit a helyére, mert nem érzi jól magát és nem akarja kidobni a taccsot a nézők előtt. Mr Conway jött be helyette, ő az aki Ph3lan-nal a korábbi képen láthatóak, ők bannolták ki magukat. Innentől végképp nem lehetett komolyan venni ezt a tornát. Elkezdtek troll tankokkal bemenni, volt hogy skill és circon is tog-gal mentek ...
    Mr Conway elég bénán nyomta volt olyan csata amelyikben hátbalőtte skill-t aztán meg folyton előtte hintáztatta a tankját és nem tudott tőle lőni. :D
    A tavalyi fearsome trio kompetitív szempontból sokkal érdekesebb volt, ott sok remek összjátékot és taktikát lehetett látni. Az idei szórakoztatóbbnak ígérkezett, de circon nem poénkodott annyit skill-lel mint reméltem, olyan érzésem volt hogy ki van égve és a háta közepére kívánja a wot-ot. :)

Új hozzászólás Aktív témák