Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz galervin93 #154679 üzenetére

    Érdekes egy tank az biztos.
    Én azért közel sem vagyok a ti szinteteken de magamhoz képest sem éreztem hogy jó gép van alattam pedig összesítés alapján mégis csak jónak mondom.
    Te azt mondod "szenvedős" és sok csata kellett a VTU-hoz miközben nekem még több, konkrétan 83 de én kihúztam fullosra.
    Neked több az átlag sebzésed míg én többet voltam elől vagy előrébb ha spotot nézzük.
    Sajátod és én T-34/100 statom.

    Nálam amúgy a VTU nem szerepelt túl fényesen pedig sokat vártam tőle.
    Škoda T 50 már adta az érzést.
    TVP T 50/51 pedig, egyelőre maga az álom. :)

    kchryss

    Jan.15 nálam a Holiday Ops végét jelenti.
    Mivel nem tudok angolul sem ezért google fordítóval próbálom kihámozni a lényeget.

    részlet:

    Fontos megjegyzés: Az engedményeket a feltüntetett szint bármelyik kutatható járműére lehet felhasználni (a rekeszek egy adott tierre vonatkozó kedvezményeket biztosítanak), és időben nincsenek korlátozva. Miután kiválasztotta a tartályt, megveszik vele, ez addig érvényes, amíg meg nem vásárolja. Fogd meg azonnal, vagy egy év alatt - még mindig megkapod az édes mennyiséget az árból. A tank felszedésének ideje azonban március közepéig tart. Tehát ne tegye túl hosszú ideig! Ugyanez vonatkozik az új csapattagjaira is: győződjön meg róla, hogy felveszed őket 2018 közepéig. Megosztjuk a pontos dátumot később, ezért maradjon hangolt.

    Mindenesetre ők sem tudják a pontos dátumot, így legrosszabb esetben is van még pár hetem de köszi a biztatást! :R

    lacibacsi

    Ez hatalmas gratula! :C

Új hozzászólás Aktív témák