Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    A karácsonyi szezon eddigi legboldogabb pillanata. :DDD Borzasztó gép... Illetve a végére már-már néha volt olyan érzésem, hogy nagyjából sejtem, mit kellene vele, csinálni, és néha még élveztem is vele a dolgot, de azért nem zárom a szívembe... Amúgy átlagsebzés alapján még a jobbacska T7-es medjem közé tartozik, 1300 körül lett a vége, amin kifejezetten meglepődtem, sokkal rosszabbra számítottam, érzésre olyan 1000-et mondtam volna... 63 meccs kellett a 8-ashoz, ami borzasztóan sok, és a X-es rádió még ki sincs fejlesztve, szóval látszik, mennyire ratyi voltam vele. Gurulok még párat, legalább a legények is fejlődnek (még csak most lett meg a 2. skill, legalább 50% köré tornászom gyorsan), meg akkor azt a fránya rádiót sem kell a 8-ason kihúzni.
    A VTU statok alapján jobb gépnek tűnik, míg itt - persze másutt is - nagyon lehúzzák. Kíváncsi vagyok, mert az ilyen előjelek általában nálam jót szoktak jelenteni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák