Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Tarill #146092 üzenetére

    "T30 eladva E4 megvéve"

    Nagy hiba. :) Én pont azért nem vettem meg mert nem tudsz olyan poziciót felvenni vele hogy ne legyen könnyen belőhető pontod. Nyílván egyik tank sem belőhetetlen a saját szintjén (na persze igyekszik a wg elkúrni a dolgot) de az E4 teljesen kiszolgáltatott helyzetben van azzal a kupolával. Ha csak az lenne akkor esetleg tudnál modzogni hogy nehezíts az ellenfél dolgán, ám a torony is belőhető a lövegpajzs mellett illetve maga a test sem egy acélos darab. Egyszerűen nincs páncélja annak a tanknak. :(

    Ahhoz meg lassú hogy hátul kempelj és lövésenként poziciót válts. Inkább megkíméltem magam az idegeskedéstől és megspóroltam 6.100.000 kreditet. Szerintem ne erőltesd,hagyd porosodni hátha egyszer észreveszik hogy kilóg a sorból és buffolják.Vagy add el ha nem üt sziven a ~3 milka bukó. :DDD

    Az E3 viszont érdekes darab lesz,annak van frontja cserébe fix tornyos és nem túl jó a lövegkitéríthetőség. :)
    Márcsak 30.000 xp kell hozzá. Nálam a T30 és a T95 örök darab,egy álom velük a játék.Ahogy a papírján látom az E3 is nekem való szörnyeteg lesz. :D

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák