Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    Kis személyes szösszenet...

    Végre meglett a TD15 a T-55-höz. Volt már 5974 dmg, 56xx 57xx 58xx dmg, stb. ahol már csak az az EGY lövés hiányzott.

    Miután könnyítettek a mission-ökön (1.5 éve?) elkezdtem kihúzni az E4 vonalat, hogy nekem azzal majd jól meglesz.

    T28P-t visszavettem és ugyanúgy gyűlöltem, mint amikor dühből eladtam. Meglett a T30. Meglett a 'biggun'. Azt hittem jó lesz.

    Nem lett! Ha lehet még jobban utálom, mint a protot. Egy év alatt duplázásokból összejött 140k XP, és gondoltam most a dupla XP-s csaták alatt legalább a maradék egy részét ledarálom; a TD15-ös körrel lett meg a 180k.

    Most már 'becsületből' (sic!) meglesz az E4, aztán megy az egész a kukába. A jövőnek megelőlegezve akcióban visszavettem a T29-et, talán fél év múlva át is költözik a legénység, oszt majd trollkodom vele a kicsiket.

    Tier 7 felett nem vagyok hajlandó semmit sem vezetni, ami nem megy legalább 50kph-val, illetve új ágat már nem akarok fejleszteni (T7+ grindet túl monoton és hosszú végigcsinálni); a mai napig csak deutsch/tovaris/yenkee vonalon vannak fejlesztéseim, a sárga light ágat leszámítva, illetve egyszer megpróbáltam eljutni az FV TD-ig, de T7-ben feladtam...semmi nem ér annyi szop@st.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák