Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz adamgreen #137722 üzenetére

    A tier 8-as is-7 után itt a tier 8-as e100-as. :C

    Ami a kis tierben való tanulást illeti:
    Szerintem is túlmisztifikáljátok. Ha megvan hozzá az akarat és a képesség akkor tier8-ban is meg fogja tanulni a dolgokat, ha meg nincs meg hozzá, akkor tier5-ben sem fogja.
    Egyébként tier 10-ben sem hemzsegnek a nagy tudású játékosok már.
    Tegnapi 10-es csatám ahol a 4. lejobb statú játékosunknak 1091 wn8-a volt:

    Az általatok javasolt 5-ös tierben pedig olyan nagy káosz van, hogy nem is tudom mit lehet ott tanulni. :)
    Már nem járható szerintem az az út mint régen, hogy csata közben figyeled a jobb játékosokat és tőlük lesed el a dolgokat.
    Ma ha valaki tanulni akar annak ezek a legjobb lehetőségei szerintem:
    1. tapasztalt játékossal megy szakaszban aki közben magyarázza mit miért, vagy miért ne
    2. jó streamer-eket néz
    3. ha már van egy alap tudása akkor visszanézi a saját replay-eit és elgondolkodik rajta, hogy mit lehetett volna jobban csinálni, mit rontott el

    (#137736) @Viktoár:
    BP nagyon hasonló, mint a churchill vii. Régebben olyan kemény volt a tornya, hogy a 10-es tankok sem tudták belőni, akkoriban szerettem. Azóta nerfelték a tornyát, ezzel együtt jobb a tornya, mint a churchill vii-nek. Ha jól rémlik nem lehet szemből egyszerre láncolni és sebezni, mint a churchill-t és churchill vii-et. Viszont ugyanúgy lassú és nevetségesen kicsi az alfa sebzése a többi 7-es tankhoz képest. A mostani metában nehezen használható. Túl kell esni rajta és menni tovább a 8-asra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák