Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz SoulReaver #131722 üzenetére

    Az a baj, hogy én meg pont a futkorászós fajta vagyok, nem tudok megülni a s*ggemen. :D Persze a passzív szpot okés, de... A 240 sebzés teljesen korrekt, de a 3 lövedék olyan se füle, se farka. Kivégezni csak a tényleg nagyon alacsony hp-s tankokat lehet vele. A lövedék sebességére mindig is háklis voltam, konkrétan a rosszullét keringet attól, amivel megáldotta a fene ezt a szerencsétlen gépezetet.
    Viszont a RU és a majdani 10-es meg kell, szóval valamikor... majd... eccer... talán... ráveszem magam. :)

    Addig is maradok a jól bevált gépeknél. Pl. a Leo PTA, végre meglett vele az ász! A sebzés rendben van, a szpot lehetett volna több, ha normális csapat van (legalább a duplája), de nem nagyon lőtték, akit lehetett volna... Mindegy, végre ez is megvan. :))

    szerk.: egész jó napot sikerült zárni, de az artyzás tényleg rontja a statot. ;] Sajnos az istenért sem adná be a T55A 15-ös küldetését...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák