Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Emu #129542 üzenetére

    Tegnap kétszer egymás után pattintottam Leo PTA toronnyal egy T62 lövését, szerintem nem volt őszinte a mosolya. :D

    Játszadozom ezzel a svéd hatos meddel, egész kellemes kis masina, de valami 35%-os a WR-em vele, igaz még csak most lett kifullozva, de basszus olyan mínuszos mm-em van vele, állandóan veszítek, tegnap Antonius kollégával próbáltuk szorzózni, valami negyedszerre vagy ötödszörre sikerült... De amúgy jó kis masinának tűnik, egyedül a sebessége alacsony picit.
    Ja meg közben a nagy leárazásnak köszönhetően megvettem a hetes svéd TD-t is, na az nagyon baba! Az ágyú és a lőszersebesség isteni, picit tohonyán fordul, de amúgy nagyon jó kis gép durva álcával. Csak eddig mindig félig-meddig beépített pályára rakott, egyszer nem voltam még vele egy nyíltabb mapon, de ahol van 300-400 méter szabad terep, nagyon tud büntetni. A cél egyelőre a nyolcas, ki akarom próbálni ezt az új módot, de nem akartam annyi free xp-t elhasználni rá, és igazából nem is kell, mert ez a hetes is jó gép.

    szerk.: szallasi007, őszinte irigységem! :) Gratula!
    Be szép tank, csak gurulna már be az én garázsomba is. :))
    Megyek is, megpróbálom javítani a két küldetést, ami még kellene, meghoztad a kedvem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák