Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Geza26 #129526 üzenetére

    "de ugye farmolni csak azzal lehet amivel szeret is menni az ember.
    Szerintetek melyik lenne a jó választás?"

    Szerintem az lenne a jó választás, amelyikkel szeretsz menni. Hamarosan (egyszer csak) lesz tesztszerver, szerintem ott próbáld ki őket. Vagy valamelyik ismerősöd acc-ján, akinek megvannak ezek a tankok. Arra kaphatsz választ, hogy kinek melyik fekszik jobban és miért, de arra, hogy neked végül melyik tetszik... na arra nem.

    (#129538) Sunfleur: Igazad is van, meg nem is. Éles csatában sokkal több tapasztalatot szerezhetsz, mint videó nézegetés közben. ez szerintem is tény. De nagyon sok okosságot lehet ellesni a jó játékosok videóiból is. Scheff-től és Goodbad-től is (hogy csak két magyart említsek) sokat tanultam a medes játékhoz. Több pályán teljesen fogalmatlanul használtam ezeket, de kipróbálva az általuk játszott taktikát rájöttem, hogy bizony sokkal jobban is lehet ezt csinálni, mint ahogy addig gondoltam. Lehet, hogy ha még ezer csatát megyek ugyanazon a pályán, akkor sem próbálom ki magamtól. Szóval, nem ördögtől való videóból tanulni....

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák