Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    Kérem szépen új év alkalmából ennyit a grilléről ! :C :DD
    Szerintem a kép magáért beszél annak ellenére hogy ebben 3 yolo köröm is volt 4k alatti sebzéssel a többi 3db 5800körüli :DDD Majd a plecsnit később most pedig IDE AZT A PRÉMIUM JÁRGÁNY Nomnomnomnom ;]

    Voltak páran akik érdeklődtek felőle nos azt kell hogy mondjam OP ! Tű éles pontossággal lövöldözök mindenfelé , 450méterről egy hulldown t30nak aki majdnem kihasználta a max gundepjét el lőttem a kupolája / torony felső lemezét kb 3 - 4 pixel volt ahova céloztam, lehet mondani hogy rng meg mákom ami 50%ban igaz is viszont itt van pár nyers adat összehasonlítás képen :

    Elit alakulat+csoki , felszerelés : Camo,Töltésgyorsító,Coated Optics.

    Én végignéztem és csak is kizárólag az új svéd TD ág közelíti meg ezt a szórási pontosságot ami 0,29 bár lehet siege módban még lejön belőle pár érték annak nem tudtam jobban utánajárni. A lényeg amíg Tier9 ben a WTF sz*rdarab 4-el 0,33 pontossággal lődőzted az 560as alfát vagy 0,38al a 750 et ezt grillével 0.24 el teszed , egyéb kérdés ? :DDD Nem bántam meg hogy rááldoztam 260k free expt egyszerűen . . . imádni való :B

    Pár tapasztalat / észrevétel : 50 km/h sebességgel szépen tartja 60ig sima talajon azért kell egy kis idő míg felgyorsul de kérem , ez a mobilitás több mint elég. Hátrafelé 20km/h val megyek ami nem mondanám hogy rossz de annyira jó sem. Trükk : a sok suta enemy sokszor arra számított hogy a böszméje (én) majd tolatok :DDD elindultam előre és miss 5lövés , még számolni is volt időm röhögés közbe :DDD
    Camo : FULL camo skill + álcaháló + festés olyan bitang camót ad hogy a pofám leszakadt , pontos méter értékeket nem jegyeztem fel de eddig csak közvetlen közelről kaptam spotot ami 100 méter alatt vagy körül van.
    Célzási sebessége eszméletlen az agyam megállt tőle de ! 0.26/0.30.40 a szórása mozgás és torony fordítás közben szóval megéri alapjáraton a jó irányba nézni nem túl előnyös neki sőt én még fordulással is rá szoktam segíteni hogy ha pl : jobbról balra van a célpont igaz 0.40 es lesz de még mindig jobban jövök ki mint ha megvárnám míg maga a tornyom arra fordul.
    3. - 4. skillnek fegyverkovács kötelező ! A gunomat képesek voltak 3x is ellőni egy meccs alatt bár nem nagyon osztott szorzott neki :DD
    Miért hypolom ennyire ezt a TD-t ? Mert pontosan az van meg benne ami egy sniper tankot über sniperré tesz. A szórása , az összes eddigi papír td-t longrange snipingban a szórás ami hazavágta. A szórás az ami szerintem az egyik legfontosabb sniperkedésnél. Ebbe a tankba minden megvan amit vártam tőle amit olvastam / láttam , abszolút kedvenc.
    Remélem más is hasonlóképpen szereti mint én :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák