Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz 4580693 #126883 üzenetére

    Medfüggő ahogy írtad de a vertikális stabilizátor szinte mindig állandó nagyon fontos a snapshotok miatt node pontosan melyik medre kérdezed ? -tudok ajánlani játékstílushoz megfelelő setupot illetve ha nem vagy kíváncsi rám hanem inkább a tömény statisztikát szereted akkor itt van ez az oldal még kezdő koromban használtam sokat. Jobb oldalt Search : ide beírod a tank nevét - Equipment(s) és ott látni fogod mit használnak a sima és unicum játékosok %ban -> soha nem lőttem mellé vele régebben , most meg már szerencsére nem kell de végül szinte mindig ugyan azokat rakom fel amiket az unicumok :DDD volt már hogy kíváncsiságból megnéztem aztán arra a döntésre jutottam hogy jól választottak :DD
    Kicsit advancebb megoldás amit a napokban szoktam használni ha új tankhoz érkezek ezt megnyitod kiválasztod a tankot jobb klikk új lapon megnyitás - az összes rejtett adat is ott van és automatikusan azt pakolsz rá amit akarsz közben látod az értékek változását - itt már érdemes tudni hogy a 0,12 és 0,22 dispersion értékek között gyakorlatban mi a különbség de ha ezt megtanulod akkor kezdésképpen tuti jól jársz amit összeraksz magadnak build. 30-50meccs után ha rosszul lőtted volna be mi is kell akkor lecseréled ez minden :B

    MÁS : Lehet hogy rosszúl látom a linken de itt nincs feltüntetve hogy G-free exp váltás kapna nagyobb szorzót csak a legénységi exp lesz bonusz , vak volnék ? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák