Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz AlexHerceg #126753 üzenetére

    AlexHerceg: a játékosszám növekedésének megítélése nem a mi dolgunk. Amióta játszom, hallom ezt a károgást, de nem látom a játékbeli hatását csak azt, hogy továbbra is ugyanannyi idő alatt dob be csatába. Mindenki borzasztóan okosnak tartja magát és "ezt nem így/úgy kellene csinálni" stílusban jósolja a bukást, de évek óta ez a legsikeresebb, legtöbb profitot hozó MMO cég. Amia reklámokat illeti: Én kizárólag sport TV-t nézek, ott 3 éve orrba szájba nyomták, de legalább 1,5 éve nem láttam csak hébe-hóba, ezek szerint a Te általad preferált csatornákon mennek most. Gondolom ennek is megvan a maga stratégiája, koncepciója, kívülről nem lehet megítélni.

    lacibacsi: a stílusod nem baráti volt hanem gunyoros és kioktató. Az adott mondatszerkezetben ("de már nem ruházok be több pénzt") a "beruházok" ("de már nem beruházok több pénzt") nekem is értelmetlen és magyartalan hangzású. Lehet persze más szórendet csinálni és akkor a "beruházok" lesz jó, de ebbe belekötni és az ON topikban ezt feszegetni trollkodás.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák