Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz lacibacsi #119865 üzenetére

    Bár már kaptál választ, ha már elkezdtem leírni a véleményemet, nem fogom kitörölni :D

    Kötelezően ajánlott a 201 mm átütésű ágyú, halálpontos menetből is, és a DPM-je is jobb. Szemből gyenge ponton, illetve oldalt-hátul visz mindent, gold csak a legnagyobb dögökre kell szemből. Én 12 goldot vittem benne és érzésre talán 50 csatánként egyszer lőttem el az összeset. Hatalmas élmény vele a játék! Bár más 9-eseket is szeretek, egyelőre csak az AMX 50 120-szal van nagyobb átlagsebzésem a 9-es tankok közül. Mehet vele a sidescrape, és a frontjáról 200 átütés alatt rendszeresen pattognak, ebben még jobb is mint az utódja. Egy két oka van, hogy miután megszereztem a 140-et, azóta nem játszottam a T54-gyel: a 10-esen már a lövedék repülési sebessége is kielégítő, mintha zsinóron húznák úgy repül. Meg mert más tankokat is húzok bőven.

    A nagy lánctalptól jobb lesz a talajellenállás és a mozgás közben kicsit pontosabb az ágyú de a lényeg az ágyú, az legyen meg mindenképp legelőször. Vstab és rammer mindenképp, a harmadik bolti lánc amíg ki nem húzod a nagyot, utána venti vagy optika ízlés szerint.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák