Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #130 üzenetére

    Friss Excelsior rekord: kereken 3000 lepattanó!! Konkrétan egyedül harcoltam 5 ellen (bár szinte minden köröm erről szól...), miközben a csapatom beállt foglalni. Mert van aki azért játszik egy tankos játékkal, hogy beálljon egy körbe... Szerencsére t4-t5 csata volt, csak egy SU-85 tudott beütni, senki más nem volt rá képes... De egy t5 tankkal 3ezer lepattanó akkor is szép szerintem. :)

    Közben sajnos eladtam a Párducot, egész egyszerűen nincs idegrendszerem hozzá, képtelenség jó kört hozni, mivel továbbra is kizárólag szemét csapatokat kap (14 kör, 7 bukta, 3 túlélés). A francia táras t8 nehéznek csúfolt, valójában inkább közepes tank is ment a levesbe, mivel 80%-ban a csapat kihal 2 percen belül, a 22 sec tártöltéssel pedig nem tudok mit kezdeni a 3-4 egyszerre rámrohanó majdnem fullos ellenféllel, a "páncél" meg semmit nem fog meg. Itt is ez van, mint a Párducnál: a tankban lenne kapacitás, de az MM nem engedi, hogy menjek vele... Visszavettem a Tigris 2-t nyolcasnak, továbbra is az a legéletképesebb t8 nehéz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák