Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz h1mpi #435 üzenetére

    [tudnak ezek fordulni...]
    [Itt a cikk]
    Amilyen manőverekre képes... 30 csomóról 200 méteren állóra fékezi magát szükség esetén...

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz fsb_essex #466 üzenetére

    egy modrol van szo.
    youtube:mingles with jingles 99

    egy, karabban az alpha reszekent meglevo de kesobb inaktivalt celzassegito celkeresztet aktival ami szuksegtelenne teszi a bemero loveseket es nagyban javitja a citadel valoszinuseget. meg mindig a rendszer resze. remelem a public betara gyokerestul kiirtjak a rendszerbol.
    tovabbi elonye, hogy mutatja a szikla es fustfuggony mogott levo celpontnak megfelelo celkoordinatakat is. kijossz a szikla mogul es booom. halott vagy.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz fsb_essex #468 üzenetére

    nem. de ha az ellen nem manoverezik mikozben kapja a tuzet, akkor nagyon gyorsan halott lesz miutan szinte csak citadelt kap. agresszoven manoverezo ellenseg ellen nem hat a mod. talald ki hova megy 3 sec mulva. jelenleg nem illegal, de remelem nagypn gyprsan az lesz.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Megállás nélkül omlik a kliens... Mi a f...???
    Nem melegszik túl, mert most volt takarítva, a bordák hidegek.
    AMD Athlon 64 X2 6000+ (3116Mhz); Win7 32 4Gb
    GeForce8600GT
    Minden le van véve minimumra a látótávokat kivéve. Ja, és laggzik is mintha muszáj lenne. Nem nálam van a hiba, a hangkapcsolat játék közben hibátlan.
    Másnál is csinál ilyet?

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz LK #517 üzenetére

    yubarirol oktatovideot jingles youtube oldalán találsz. összefoglalva nem egy rossz hajó. a torpedoi veszélyessé teszik, tuzereje és hatotávja megfelelő. ne akasztói vele össze t3 amcsi cruiserrel közepes távolságból mert ledaral. ami viszont kiemelkedővé teszi az a légvédelem.
    brutális légvédelme van. ha egy kötelék tb vagy járó kerül hatótávolságaba, akkor annak vége.
    mikor AC-vel megyek, mindig figyelek arra hogy merre vannak a yubarik.
    mielőtt nagyon szidnak a többiek, ac- vel mindig az ellen ac-it szopatom. max fighter, hogy lője a tp embereket, az egyetlen tp squad meg naaaagy kerülve elmegy megkeresni az ellen ac-t hogy seggbelovi. nem érdekel hogy mi folyik egyébként, csak az ac szopjon.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz bandiras2 #518 üzenetére

    autocorrect rulez. járó helyett jabó értendő.jagdbomber. zuhanobombazo.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz LK #520 üzenetére

    [yubari]
    Remélem megy az angol.
    Bocs az előző hsz ért, mobilról autocorrecttel küszködve nem egyszerű.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    ma este 18 körül úgy gondoltam milyen jó lenne játszani. Mindössze 4x dobott le a csata teljes ideje alatt. Azt hiszem ma mégse fogok játszani.
    Nyertünk, de nem rajtam múlott...

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #523 üzenetére

    akkor viszont lehet hogy au ISP-t kell szidjam.
    ennyire tré lenne a UPC minősége?
    egy oraval kesobb mar nem volt vele gond.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Ez a kongo egy álom a korábbi csatahajókhoz képest! Mindenképpen megtartós! (kifulloztam a kis drágát minden földi jóval, a kiegészítők amúgy is le vannak árazva.)
    Persze az utód is az lesz!
    Simms T8 csatahajókat zaklatni elég gyér. kb 60 HE-t raktam bele, de nem nagyon hatotta meg, nem akart gyulladni. Majd ha lesz perk a kapitányon talán akkor. Közelebb menni meg nem mertem. A secondary szétszedett volna, a torpedóim meg mindössze 5km-re úsznak.

    Most volt egy csatám, 2 kötelék Torpedót dobtak igen jól célozva rögtön rám. Már kifordultam volna, de legalább 3-4 talált volna, de mikor a torp 3m-re közelített meg, vesztettünk. lol. Drága AC-t meg kiosztottam rendesen, de ő is túlélte.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [torpedo physics]
    Vízbeérés után kell egy kis idő a torpedóknak amíg élesítik magukat.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Ch0b #535 üzenetére

    Csatahajókról tudok nyilatkozni, a cirkáló ágat csak a yenkit viszem, rombolókkal nem foglalkozok(kivéve Sims).

    Kawachi: Nagy rakás fos. 4 ágyútornya van, de nem a megfelelő elrendezésben, maximum 3 tornyot tudsz egyszerre célra tartani, de általában ez inkább csak kettő. Előnye lenne, hogy a hajó másik oldalán lévő ágyútorony gyorsan átfordítható lenne egy oldalról előugró veszély elhárítására, de az esetek 90% ban nem arra fog nézni amerre kéne. Lomha, lassú dög. Tanulni megfelelő, add el hamar.

    Myogi: Nem olyan rossz, itt már van hatótávolságod is, és az összes tornyot képes vagy egy időben célra tartani. Légvédelme viszont nulla. Igen, nincsen rajta SEMMILYEN légvédelem. Ha nincsenek mellette más hajók, akkor a carrierek mellett az ellen carriereinek kiemelt célpontja, mert következmények nélkül támadható. Mozgékonysága megfelelő, menekülni nagyon lehet vele, mert a fegyverzet 2/3-ada hátrafelé néz.

    Kongo: Kifullozva brutálisan erőssé válik. Légelhárítása jó, mozgékonysága-fordulékonysága jó, tűzereje kitűnő.

    Fuso: Most vettem meg. TŰZERŐ. 6 ágyútorony. ha valaki belenéz egy oldalsortűzbe, akkor az nem köszöni meg. egyéb tulajdonságaiban a Kongora hasonlít.

    Elmondom, mert bár mindenki tudja, de ritkán látom alkalmazni:

    Nagy távolsági tüzérségi párbaj kiskáté

    A Myogitól felfelé megnő a lőtávolság annyira, hogy már érdemes a kitérőmanőverekkel foglalkozni.
    Q E gombok vannak, az A D gombokat felejtsd el. úgy kell használni mint a W és S esetében a géptávírót.
    Csata elején megindulsz keresztbe, a másik oldal irányába mint ahova dobott, a térképen beállítasz egy olyan irányt, ami lehetőleg messzire elkerüli a szigeteket, de azért az ellen felé visz valamennyire. Nem kell sietni, te most TÜZÉR vagy, hagyd hogy spotoljanak neked.
    Lőni meg kell tanulni, trial error. Mielőtt lősz, lenyomod az ALT-ot, és megnézed milyen messze van a célpont, kistérképen ránézel hogy kb merre tart, és szemre előretartással elküldöd a salvo-t (oldalsortűz duplaclickre). Nyomvatartom click-nek itt nincs értelme, nincs annyi ágyúd hogy terítsd a tüzet, ezt inkább a St Louison használd.
    Ha te látsz, akkor valószínűleg már téged is látnak, és főleg Myogival közelebb leszel az ellenhez mint azt szeretnéd, mivel még nincs meg a 20km+ lőtávod. Ha éppen nem lősz, akkor nem a zoomban bámulod az ellent 30+ másodpercen keresztül, hanem az eget lesed, hogy honnan jön az égi áldás, mert az jönni fog, és a bejövő tűznek mindig elsőbbsége van. Ha elengedted a salvót, akkor kapásból ráversz kettőt a Q-ra vagy az E-re. kb 30 fokos irányváltás után kiegyenesíthetsz, és nézheted ahogy bevágódnak a gránátok azon a helyen ahol lenned kéne ha nem váltottál volna irányt. Ha akkor vágsz oda a kormányra mikor látod a torkolattüzet, az már majdnem késő. Miközben töltesz, addig ellenirányú kormányzással visszatérhetsz az eredeti útvonaladra, és ismét nézheted ahogy még egy sorozat zuhog be a megváltozott irányod szerint újra kalkulált pozíciódba. Ne várd meg amíg rád lőnek, tanulj meg mozogni.
    Nemsokára eléred a térkép szélét, ahol általában sziklák és folyosók vannak. Ha elsőként érsz oda: Mielőtt kiérsz a folyosóra a hegy mögül, vágj be ellenirányban, és távolodj 90 fokban. Integess az elsüvítő torpedóknak, amit az a romboló eresztett ki amit nem láttál a hegytől.

    LÉGITÁMADÁS

    Foglalkozz az égbolttal! Kistérképen láthatod hogy merre mozognak az ellen repülőrajai. Kis tapasztalat után látni fogod hogy mikor jönnek rád, mikor dobják a torpedót, ilyenkor minden mást félbehagyva fordulj vészkitéréssel feléjük vagy el tőlük. Kis gyakorlattal simán átcsusszansz a torpedók között, minimális kárral. Zuhanóbombázóval nem kell törődni, úgyis eltalál. Olyan nincs hogy nem. Még a Sims-et (T7 prém romboló) is eltalálják mikor agresszíven manőverez. Sok kárt nem okoz, de felgyújt.
    Rombolóval ne verekedj ha nem muszáj. Kitakami MESSZIRE KERÜLENDŐ (20+20 torpedót tud rád okádani 10 sec alatt.)

    Egyenlőre ennyi. Még én se vagyok jó játékos, erre se mind magamtól jöttem rá, youtubon sok tanulságos gameplay van.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Habib[HUN] #551 üzenetére

    Jó a simms nagyon! Nem kell vele közel menni a nagy dögökhöz, mert akkr mr nem lejet kimanőverezni a tüzüket, és vége a dalnak. Persze sziget mögül előugorva torpspread, és visszabújni az más :DDD
    Ami a torpedóvetéssel kapcsolatban zavar, az az hogy akármelyik destroyer képes többszáz torpedót a vízbe borítani a 20 perc alatt, ami azért valljuk be, kicsit erős. limitálni kéne az indítható mennyiséget.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Az Independence egy tierrel feljebb ment, kaptunk egy gyönyörű új anyahajót... :(((
    A T3 US battleship hulladék. A lövegei borzalmasan pontatlanok, és olyan lassan fordulnak hogy megőszülök.
    Tűrhetően manőverezik, de nem megtartós.
    Utána jön egy mini Fuso. 12 gun in T4... ;] cserébe hatótávja nincs, de lebontja a Congo-t is 2-3 sorozattal ha van olyan hülye hogy a közelébe megy.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz JackFeryll #562 üzenetére

    melyiket vetted?

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [Jingles összefoglalója az új peccsről] némi saját vélemény kiegészítéssel.

    Röviden:
    Az amerikai csatahajóknak kisebb a lőtávolsága, lassabbak is, de közepes távolságon és közelről halálosak. Az alacsonyabb sebesség ellensúlyozására viszont hihetetlenül jól fordulnak, így rájuk különösen érvényes amit a kitérőmanőverekről írtam. Simán kimanőverezik a bejövő tüzet azok akiknek van annyi eszük hogy mozogjanak. A test upgrade-ért nagyon erős légvédelmet kapnak, amiért viszont a secondery armamenttel fizetnek. (ez az amerikai cirkálókon is megjelent, legalábbis az Omahámon láttam) Ez sebezhetőbbé teszi őket a rombolók ellen, ha nincs mellettük cirkáló hogy összeverje a kis férgeket, akkor az egész csatát kitérőmanőverekkel töltik majd. A légelhárításra viszont fokozott szükségük lesz, mert jönnek az

    új japán anyahajók

    Gyorsak, agresszívek, több repülőgépraj, viszont kevesebb repülőgéppel, és a fedélzeten kevés a hely a tartalék gépeknek, szóval nem tudják pótolni a veszteségeiket. Ami az agresszióról szól: Simán lehet 3 torp + 1 bomber konfigban hajtani őket vadászfedezet nélkül. Az amerikai ág anyahajóit játszó játékosokra fokozott felelősség hárul hogy a vadászaikkal távol tartsák a japán bombázó rajokat a saját flottától, pláne a nem amerikai hajóktól, mert egy kifullozott yenki csatahajó vagy cirkáló olyan légvédelmi tüzet produkál, hogy inkább visszafordulnak minthogy a közelébe menjenek. és ha mégis, akkor sem lesz olyan hogy kézzel a hajótest mellé dobja a torpedókat, mert mire odaérne nem lesz túlélő gépe.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz LK #565 üzenetére

    [Gremyaschy] Ez egy long range sniper torpedókkal baj esetére.
    A tornyai: Az ágyúk jók, de a fordulási idő kriminális.

    Nekem a simms van meg, mindegyik hajónak megvannak a jó pontjai, ha jól tudom mindegyik mellé 3000 gold jár.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Preda #572 üzenetére

    Mindegyik T3 battleship hulladék, viszont tanulni jók. Ami utánuk jön, azok viszont használhatóak, a Congo és a Fuso kiváló, a yenki vonalból csak a T4 van még meg.

    Az eredmény pedig nagyon állat lett! Grat!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #575 üzenetére

    igen, pont ezzel a kettovel, de semmi massal.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #577 üzenetére

    a botok nem teljesen hulyek es eloszeretettel.rammolnak, es pontosan torpedoznak. meg kell dolgozni a gyozelemert, es kicsit tobb jar erte mint a veresegert.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz JackFeryll #578 üzenetére

    miota levettek az AP erejet leszoktam rola, inkabb gyujtogatok meg kritizalom az ellenfelet. foleg cirkalorol nagy szemetseg HE-vel sorozni a nehezeket mert mire eloltja magat kap megint critet meg felgyujtom meg ket helyen.

    torpedovetesrol pedig kotelezo megnezni a wg oktatovideot, azota mar el is talaltam valamit.
    bar a simseleg mindig otvar kozel kell menni az ellenhez ehez.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    olvassatok micsit vissza nem is olyan regen pont ezekrol irtam.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz BR-Steel #607 üzenetére

    nyertem mar meccset hasonlo okokbol, bar erzesre sokkal gyakoribb a forditottja. simmsel kiboritottam a torpedokat a ramrohano csatahajora, eltalalt, lowhp voltam, betalaltak a halacskak felhpra huztam, majd nyertunk massziv letszamhatranyban, mert engem kergettek a gyokerek ahelyett hogy foglaltak volna az uj terkepen. lol. 100 hit felett, crit kigyujtas hegyek, torphits es egy halom credit plusz xp. kosz, vegre atelhettem a masik oldalrol os.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz mikron #611 üzenetére

    wyominggal megettem kozelharcban egy congot. 300 hp maradt de kinyirtam. mindezt eleve serult allapotban 1 torony minuszban, mert a csata elejen vegleg szetlotte pont ez a congo. 9 kigyujtas, nehany crit, kb 60 talalat. nincs screen mert a csata veget megunneplendo kivagott a kliens. ma csak 4x szakadtam le 4 csata alatt. masnak is upc? havernak thome alatt eddig osszesen 1 szakadt meg. 1 honap mulva lejar a szerzodesem utthagyom a upc-t a csaba.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #613 üzenetére

    jol fizet az teny.
    en azert kezdtem el carrierezniert annyira ruhellem oket. legifoleny configgal hajtom az ellenseges torpedohuszar legnagyobb oromere. 20+ lelott repcsiert durva penzeket lehet szakitani arrol nem is beszelve hogy az egyszem torpkotelekem seggbelotte az ellenseges hordozot. igen, kepes vagyok kerulo uton a terkep szelen utaztatni oket csak ezert. mindig szegyellem maham kicsit mikor csatahajora dobom a halakat, bar mikor egy eszetlen rombolot tarolok le az priceless.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Bouge pulykavadászat légifölény módra:

    Lenyomtam az ellen hordozókat az égről ahogy azt kell. Én EZÉRT játszok carriert. Hogy szopassam őket!
    Az egyikről még leégett 10k HP is. Mármint képes voltam 2x körbetaxizni a térképet a zuhanóbombázókkal, csak azért hogy pofán verjem a hordozókat.
    Szanaszét szedtem a kötelékeiket, nem sokat tettek hozzá a csatához, és mindezért engem átkozhattak ;] :C
    Mondjuk én sem, de nem azért vesztettünk, mert a torpkötelékek szétszedtek minket. :(((
    Nem volt rajtuk vadászkíséret :C :C :C :DD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Ch0b #622 üzenetére

    Bouge légifölény konfigban 2 raj vadász, 1 raj divebomber, és 0 raj torpbomber.
    A zuhanóbombázóimat szarrálövik az amerikai csatahajók és cirkálók mire odaérnek, rombolóra meg felesleges rázavarni őket. Legyalultam az eget, és bombáztam azt amit érdemes volt. A bouge fedélzetén nagyon kevés a tartalékgép a bombereknek. 1 új raj vadász kijön, de egy új raj bomber már nem.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz JackFeryll #621 üzenetére

    Hiába lövök még többet, és nyerjük meg a csatát, csak nem megy feljebb a jutalom...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Preda #625 üzenetére

    Az munka! :R

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #627 üzenetére

    na mikor ellenem is bedobott 2 nagyobb hordozot es raadasul mindkettot legifoleny configban az szivas volt. de azert egyszer azokat is pofanvertem divebomberrel.

    gyakran latom hogy az enemy ac elbujik egy sziget moge es lapul. ugy szeretem ezeket megtorpedozni!
    en a meccs elejen beallitom a robotpilotat aztan csak a waypointokat varialom a csata allasatol fuggoen, nem csak varom a halalt hanem futok az eletemert.

    hajora persze a modulok:
    +10% fightergun es +10% fighter durability kotelezo ezzel a beallitassal.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #630 üzenetére

    rosszul olvastam el a kuldwtest a 15 torptalalattal. gondoltam letudom egyben. korbezavartam a torpvetoket, majd megtalaltam a sziget mogott acsorgo ac-t az elso kotelek osszes torpja talalt. 2 lekeles javitotta azonnal. 15 masodperccel kesobb erkezett a masik kptelek. 1 mellement meet bemozdult de a lek vegzett vele. nagyobb tisr volt. orultem nagyon . a kawachi miatt szegyellem magam, de a rombolo ami ram jott az miatt nem.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #632 üzenetére

    Ha azt látom hogy meghalok mindjárt, de még van 10 másodpercem halálig, akkor az összes levegőben lévő harcképes rajnak adok valami feladatot, harcot, felderítést, bombázást, így amíg tart az üzemanyaguk legalább hasznosak a csapatnak. Volt már régebben sűlyesztésem úgy hogy eloltottam a fedélzetet 10% életerőn, és a következő salvo előtt kiadtam a felszállási parancsot támadási klikkel. Még éppen fel tudtak szállni mielőtt végem lett. Ilyenkor automatában dobják a torpedót, de a figyelmetlen ellenfél ellen bőven elég az is. A vadászok pedig üldözték az elérhető kötelékeket. Bármit. 4-5 lelövés is lett halál után.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Atlantis #647 üzenetére

    Ellent kell mondanom. Nálam főleg intenzív tűzharcban úgy szaggat hogy az kriminális. A pályák betöltési ideje is olyan, hogy a többiek már száguldoznak mikor én még mindig a töltőképernyőt nézem. Máskor olyan folyamatos laggot tapasztalok hogy kibírhatatlan (UPC), gyakran ledobál, és nem enged újracsatlakozni. Van még ezen mit optimalizálni hogy kisebb legyen a gépigénye mint a WOT-nak. Ha lenne hozzá valamilyen TWEAK amivel még lejjebb lehetne butítani a grafikát, főleg a töltésidő csökkentése végett, az jó lenne. Láttam már egy nofire modot, ami kikapcsolja a tűz animációját, de ez zavaró tud lenni, ha nem látod mikor ég az ellen.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Tuco Ramirez #655 üzenetére

    A Simms érdekes kis gép. Torpedózni csak korlátozottan alkalmas a torpedói alacsony hatótávja miatt(5.5 km). Ha nincs sziget ami mögül ráronthatsz, akkor nem érsz oda, szétlőnek.
    Az ágyúi viszont fenomenálisak. Az gyrostabilizált elektromos meghajtású autoloader úgy tolja ki magából a gránátokat hogy az döbbenet. Páncéltörőt be se töltsed ha rombolónál nagyobb célpontod van, HE-vel jól lehet zaklatni a nehezeket, de csak 10km-nél messzebbről, különben nem tudod kimanőverezni a tüzüket.
    Manőverezés:
    Az A és D gombokat most felejtsd el, Q és E gombokkal kormányozz. Ez minden hajóra igaz.
    Szóval tolod a gránátot egy ellenfélre 10km-nél nem közelebbről, és látod hogy rád nyit. Beleversz kettőt a kormányba, mindegy merre. A simms nagyon gyorsan átfordul, ha vettél egy 90 fokot, akkor egyenesítsd ki, hogy nem menjen körbe. Így megúszhatod a zárótüzet amit kapnál, mert ha 10 km -nél közelebb vagy, a gránátoknak már nincs akkora menetideje, hogy elmanőverezz előlük.
    Lőni meg kell tanulni. Ez a Simmsnél nem para, mert elég gyorsan tölt, viszont a BB 30 sec körüli törlésidejével ha mellémegy egy sorozat...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Tuco Ramirez #660 üzenetére

    Függ az ágyú és a lövedék átütőerejétől, a célpont páncélövének vastagságától, és a beesési szögtől. Az AP ha nem üt át, nagyon minimálisat sebez ha egyáltalán, mert nincs elég robbanóanyag tartalma. Ha viszont mégis átüt, akkor odabent hatalmas pusztítást végez a beltérben amit még a páncélzat is lefojt. A HE átütés nélkül is sebez, és gyújtóhatása van a fedélzetre. A hajók lassan égnek, viszont akár több ponton is egyszerre. Ha egy anyahajót felgyújtasz, amíg ég a fedélzete, nem képes repülőgépeket indítani-fogadni.
    Kis célpontra erős ágyúból AP nem érdemes, mert minimális sebzéssel átmegy rajta, és a vízben robban. Egy 250mm AP gránát gyújtója nem aktiválódik egy rombolótól, csak átmegy rajta mint húgy a hóemberen. A HE viszont maximális sebzéssel adja,és darabokra tépi.
    A Simmssel AP-t csak másik romboló ellen tölts, vagy ha távolról tudsz könnyebb cirkálókat szapulni, mert a fedélzet nem annyira páncélozott, jó eséllyel átüti a magasról beeső lövedék. Nehezek ellen, főleg közelről kizárólag HE. Kicsit sebzel bele, de azt NAGYON sokszor + kigyújtás. sok csatám van 100-140 hit felett, nem szokták szeretni. Nagyobb lövegekből kilőtt HE gránátoknak critical hatása is van a gyújtás mellett. öröm nézni ahogy repkednek a modulok. Battleship HE másik BBre, elszáll 2-4 modul, amit persze azonnal javít, majd a köv sorozat felgyújtja, és még néhány modul elszáll. Viszont így sebzésed nincs annyi mint lehetne, mert ha két azonos hajó üti egymást mint a répát, akkor az esetek döntő többségében az AP kerül ki győztesen. Persze be lehet mákolni néhány durva critet mint pl végleg kiütött tornyok, gépház, kormány és 3 kigyújtás zsinórban, az viszont sokkal valószínűbb hogy ugyanennyi idő alattt 3 citradel hitet kapsz AP-ból és véged.
    [A cikkben szó esik a páncélzatokról általában]

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz JackFeryll #663 üzenetére

    Amikor a Congo AP sorozata bezuhan hatótávról, és az ellen BB felső fedélzetet átverve pusztít, az nagyon durván tudja a citadelt adni.
    Cirkálóknál is, mikor hatótávról ütöd, érdemes lehet AP-t tölteni, ha nem +2 tier az ellen BB, és akkor jó eséllyel átvered citadellnek.
    Ilyenkor mivel magas röppályán mozog, a fő páncélöveket megkerülve "csak" a fedélzetet kell átverned.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sullerj #665 üzenetére

    Nincsen ehhez a szeméthez valami Ultra low quality textures modpack? Főleg a vizet kellene butítani. Tűrhetetlen hogy egy perccel csatakezdés után kerülök be a csatába.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Habib[HUN] #667 üzenetére

    Oppsz, az már régen lett frissítve.
    AM2 6800+
    GF8600GT
    3GB RAM
    ST caviar GREEN
    Win7 32

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Habib[HUN] #669 üzenetére

    Én küzdök a 24 FPS-ért, miközben megállás nélkül virít a lagg lámpa, szaggat, bemegy diavetítésbe, és random időközönként ledob de úgy, hogy percekig vissza sem tudok csatlakozni...
    Upc... Nembaj, még egy hónap, és lejár, émmeg megyek a lilákhoz.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Cooper911 #671 üzenetére

    akinek van az dicseri erosen. jingles vodeoibol van nehany ami taglalja. long range sniper, a loveg fenomenaliy de a toronyforgas horror. a torpjai hasznalhatoak, jobb range mint a simmsnek.

    ami ssd-t en kineztem magamnak az tul draga, olcsot meg...
    egy gyorsabb winyo sokat jelentene. nameg egy stabil net ami nem upc.

    upcvel van barki masnak tapasztalata? foleg feszkesfehervar.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Nézzétek meg az emailfiókotokat. Jött közvélemény kutatás. Angolul nem árt tudni hozzá.

    A végére beírtam hogy lehetőleg limitálják a torpedók számát a rombolókon, mert van olyan, ami 100 fölött tud magából kiokádani egy meccs alatt. Hol fér el az rajta? A folyamatos torpedóspam meg már tűrhetetlen.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #723 üzenetére

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #726 üzenetére

    Rombolók:
    - Japán -
    Kiváló torpedófegyverzet, hulladék tüzérség
    - Amerika -
    Kiváló lövegek, hulladék torpedók(nagyot üt ez is, de olyan közel kell menni az ellenséghez, hogy ledarálnak.)

    Cirkálók:
    - Japán -
    Minden cirkálónak van torpedója. tüzérségük maximum közepesnek mondható, de ha közel kerül valakihez, annak vége a torpedók miatt.
    - Amerika -
    Mindössze 2+1 cirkáló rendelkezik torpedókkal az egész tech treeben, viszont olyan tüzérségük van... Artillery barrage incoming! Feladatuk: Minden, főleg az ellenséges rombolók kiirtása, mert nekik van meg az a töltésidő ami ezt lehetővé teszi, valamint a nehéz egységek légvéddelme, mert abban is erősek, valamint a nehezebb egységek gyújtogatása HE-vel, és az ellen cirkálóinak zaklatása AP-vel. Velük lehet teríteni a tüzet is.

    Anyahajók:
    - Japán -
    Gyors, agresszív egységek, külön előnyük hogy lehet őket kizárólag támadógépekkel felszerelni, ilyenkor nincsenek vadászaik egyáltalán. Több rajuk van, de rajonként kisebb létszámmal. Szakértő kezekben életveszélyesek, de egy légifölény konfiggal ellátott ellenfél ellen végük van ha nem képesek megölni idejében az anyahajót. Kevesebb tartalék gépet visznek, a veszteségeket nem tudják pótolni.
    - Amerika -
    Lassabbak, kevesebb, de erősebb rajok, vadász fedezetet mindenképpen vinned kell.

    Ha egy anyahajó kifogyott a vadászokból, akkor csak néző marad, illetve talán a védelmi ágyúk pofánvernek egy-egy túl közel merészkedő destroyert.

    Légiharc:

    Fedd figyelembe az ellenség felszíni egységeit is. Ha rázavarod a gépeidet a torpedóvetőkre, azok pedig behúznak egy cirkáló fölé, akkor ne kövesd őket. A cirkálók légvédelme ledarál mielőtt ledarálnád őket. Ugyanez rád is vonatkozik, bejövő vadászkötelékek ellen használd a saját cirkálóidat, felettük csináld.
    Bombázás:
    A WG oktatóvideói mindent lefednek [youtube] torpedoes. címmel. A többi is erősen javasolt.

    A yubariról videó:[link]
    Összefoglalva:
    Légvédelmi cirkáló torpedókkal, és némi tűzerővel. Kísérd a nehéz egységeket közelről, és tisztítsd az eget.
    Ez az a hajó, amikor szeretnéd hogy több anyahajó is legyen az ellennél.

    Amerikai csatahajók:
    Elég hulladékok a japán hajókkal összehasonlítva.
    T3 ugyanakkora szar mint a japán.
    T4 meglepően jó, 6 torony, közelről halálos.
    T5 A japánhoz képest nem olyan jó. 5 torony, de lassabb.

    Az összes amerikai BB-ről el lehet mondani hogy lassabbak, kisebb a lőtávolságuk, viszont sokkal erősebb légvédelmük van, és jobban fordulnak.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #729 üzenetére

    Vannak az idióták, akikre high tierben akár 20 km távról is lehet torpot indítani (japán long lance a legjobb torp volt a háború alatt). Az ilyen nem manőverezik, csak megy és lő zoomban.
    A torpedóid hatótávját a modules fülön tudod hajónként megnézni, jegyezd meg. Ha mégsem, akkor csata közben 3 billentyűvel ALT-ot lenyomva addig emeled az egeret a horizonton amíg lehet, és kiírja a max távot. Távolodó hajó esetén jóval közelebbről kell indítani, mert nem éri utol. Yenki torpok... Hülyeség. Nekem a Simms van meg, 5.5 km hatótávval, csak sziget mögül előrombolva lehet eredményesen dolgozni velük, mert mire indítási távba érnél, addigra véged, ráadásul ha az ellen nem agyhalott, akkor az 5km-ről indított torpjaidat simán kimanőverezi. A simmsel sokkal jobban lehet ágyúzni.
    Mikor indít rád torpedót? A rombolóknak valamennyire oldalt kell fordulni hozzá, szóval látod hogy jön, majd kifordul, akkor éppen indítja a halakat. A japcsi cirkálóknak jellemzően hátul vannak a vetőcsövei, ha egy japcsi cirkáló elfordul tőled, akkor nem menekül, hanem ki akar nyírni.

    A japcsi cirkálók tornyai idegtépően lassan fordulnak, az amerikai mint az álom. Csatahajóknál éppen fordítva.
    Amcsi BB-vel fordulóból nem lehet lőni. Japcsi cirkálóval fordulóból nem lehet lőni.

    "most akkor amerika, vagy japán ? "

    Mindegyiket leírtam, már amennyit tudok. Előnyök, hátrányok. Játékstílusod eldönti.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #732 üzenetére

    Ez így újoncként egyáltalán nem szar!
    Grat!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Tuco Ramirez #739 üzenetére

    Egyenlőre a youtubos user review van, de az főleg angolul.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Több mint egy hete szopok a torpos küldikkel(3 is felgyűlt). Simmsel nem lehet rendesen torpolni, a többit meg rühellem. Kínomban csak vettem egy T2 japcsi szart, hogy meglegyen. Első csata, 50 torpból kettő talált. lol... de egy küldi legalább letudva. Köv csata OMG rofl: De meglett!


    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #743 üzenetére

    Keresni kell valakit akinek van ilyen laposa, és kipróbálni rajta. Ez a játék eléggé kívánós, a textúrák betöltése nagyon sokáig tart, követeli a jó internetet, stb...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #745 üzenetére

    Még ki sem jött a játék hivatalosan, demá most szétmoddolja...
    Pénz tekintetében fogalmam sincs, valószínűleg emelt, mert ki kell hajtani a bugokat high tierben is.
    Csatahajó MM meg azért olyan, mert T3 csatahajóval már csak az megy akinek nagyon muszáj, így nem talál neked való ellenfeleket.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Öreg gépem van. 6 éves. A zárt bet idején a töltésidő rémes volt, 1 perc késéssel kerültem csatába, de rendesen lehetett lövöldözni, csak durva tömegjeleneteknél szaggatott be.
    Most minden megváltozott!
    A töltésidő a pályáho9z nagyszerűen lement, már nem kések a csatából, viszont a játék játszhatatlanná vált, amíg a nép fele meg nem döglött, úgy szaggat, hogy az tűrhetetlen. 5 second per frame! 5!! goddam second per one fucking frame!!!
    A végjátékban már lehetséges célozni is valamennyire, de a 3 frame per sec már jónak mondható, és csak az utolsó néhány hajóra normalizálódik.
    Van valakinek ULTRA LOW res modpackja?
    Igen, a játékban MINDEN a minimumra van véve.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák