Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Komplexinum #1225 üzenetére

    Milyen szinten jársz, hogy ilyen alapos elemzést írsz róla? :DDD

    A grafika nem rossz, de akadnak problémák vele (pl. nincs a kezelőszemélyzet megjelenítve, mert hát akkor a korhatár befigyelne), a fizika is problémás (a hajók úgy fordulnak, mintha egy gombostűt szúrtak volna a mértani közepükbe - így fordul egy valódi hadihajó), a láthatósági rendszer meg vicc a 3km-ről láthatattlanná váló DD-kkel. Ahogy az is, hogy kvázi minden hajó "egynek" számít, tehát egy játékosnak minősül egy DD és egy BB is, vagyis ha egy DD a tenger fenekére küld egy BB-t, az hatékonyság szempontjából ugyanúgy egyenrangú, mintha fordítva történne - holott ugyebár a tengeri hadviselésben a rombolók nem éppen a csatahajókkal egyenértékűek.

    A "kis gyerek" megfogalmazást nem teljesen értem, sajnos a taktikai képességek terén általános hiányosságokkal találkozok folyton. Tegnap beírta az egyik önjelölt Horatio Nelson, hogy mindenki SE (Dél-kelet) felé. Beírom, hogy azt úgy hívják, hogy Lemmingtrain. Észak-nyugaton egyedül kerültem szembe 2 csatahajóval, és bár elsűllyesztettem őket a Kuma-val, de bele is pusztultam.

    Következő csatában a stock Kawachi-val (amelynek a dugós puskái ugye csak 8,8km-re hordanak el) szenvedtem, mert a csapattársak (BB-k, CL-ek, CA-k közösen) a lőtávjuk maximumából lövöldöztek, így miközben próbáltam lehetőleg fedésben az ellenfél közelébe pöfögni, feltűnt a semmiből egy DD, és miközben körbetáncolt, négy méretes lyukat ütött a vízvonalam alatt torpedókkal. A hajóm legénysége ennek hatására hamarosan a tengeri csillagok és tengeri uborkák társaságát élvezhette. A saját DD-ink pedig a pálya közepén bugiztak az ellenfél BB-ivel. Holott elviekben a DD/CL/CA osztály feladata lenne a DD-k elleni harc.

    Következő csatában a hordozónk egyhelyben állva várta az ellenfél repülőgépeit, írtam, hogy A3-ban ellenséges gépek, csipkedje magát. Nem csipkedte, el is sűllyedt, mint a kő.

    Igen, szórakoztató. De azért sokkal több inteligenciát én nem vettem észre az átlag játékosoktól, mint egy átlag WoT csatában...

    (A teljesség kedvéért néha én is akkora zöldségeket hozok össze a nagy taktikai játszmáim közben, hogy csak bámulok ki a fejemből, miért lő öt ellenséges hajó, majd a térképre pillantva meglátom, hogy tök egyedül, Banzai felkiáltással sikerült az ellenfél karmaiba rohannom...)

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák