Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Chabe89 #7642 üzenetére

    Tudod hogy én gyűlölöm a legjobban a rengeteg DD-t, de ez pl értelmetlen fasság.
    Ha csatahajóval vagy, krva mindegy, mert nem kerülöd ki 2km-re a torpedókat.
    Ha rombolóval vagy, romboló elleni harcban az egész rombolós játékot elszarja a semmitől spotolás. Konkréten nincs értelme sziget mellett csapdát állítani.
    A DD-k ellen annyi, hogy egy játékban max 3 legyen, és kész. Radar nyugodtan jöhet, láttam a videón, ideje volt már valami ilyennek. ;]
    Two Brothers... láttam, hogy baráti Cleve és Mutsu meghaltak középen, és jön befelé egy ellenséges romboló, ami ellőtte a torpedóit, és a nyomában egy NewMex kb fél hp-n, ami épp használta a gyógyítóját, tehát sérülékeny... odaparkoltam a kijárathoz, gondoltam, majd első kettő torpom megy a rombolóba, a többi a NewMexbe, és én leszek a hős. :D
    Ehelyett hasít be a kis szemét, felspotol sziklán keresztül, azonnal kanyarodik rám, persze mindketten meghaltunk, egy db torpot nem bírtam kilőni.
    Tehát még a játék is arra kényszeríti a rombolóst, hogy ne csapdákat állíts, ne várd be a noobokat, akik nyílegyenesen mennek sziklák mellett, hanem legyél szemét, és a holtzónád kihasználva torpedózz a semmiből... :U

Új hozzászólás Aktív témák