Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Djuree #55391 üzenetére

    Volt egy nagyobb megcsappanás a játékosbázisban, azt nem lehet vitatni.
    Hogy, hogy nem, ez egybeesett néhány hírhedt gameplay változtatással, illetve a wg által a community felé tanúsított igazán köpedelmes attitűd láthatóvá válásával is (fórumukat fel is számolták, maradt a Discord). Nem tudom, a tankosnál meghagyták-e a fórumot, annak azért sok playere van.

    Azóta elég stabil a wows, igaz, az armory nagy része szerencsejáték, és úgy néz ki, kaszálnak vele eleget, hogy menjen a szekér.

  • LK

    addikt

    válasz Djuree #55391 üzenetére

    Egy a kérdés, hogy számodra mit jelent a haldoklás.
    Nekem azt, hogy mindkettő játékból évekkel ezelőtt kikoptak azok, akikkel együtt lehetett működni.
    A wotot feltettem két éve kb. 5 perces agyatlan rushok voltak a csaták. Kétcsövű tankok, százzal rohangáló könnyűtankok. stb.

    A wows meg szó szerint kegyetlen. Rankednek van egyedül érteme, mindenki össze-vissza hajókázik, tele van bottal, AFK-val. Innen meg már csak a CV-SUB kombó hiányzik.
    Ja 1-2 spec. vicces játékmód be tudott vonzani 1-2 napra, ha itt éppen írjátok, hogy poénos.
    A sok különféle rework is betett neki.

    Annyi baromságot találtak már ki mindkettő játéknál, hogy gyanítom, valami designer drog állhat a háttérben, vodka mellé. Ezek a játékok azért működnek még, mert be tudnak vonzani új játékosokat, de attól még a színvonal sokkal alacsonyabb lett. A wotot egyáltalán nem, a wowsot évente felteszem 1 hétre.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák