Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz ddt500hu #52206 üzenetére

    Visszatért az emberiségbe vetett hitem. Látod te értelmesebb ember vagy te felfogod miről beszélek.

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz ddt500hu #52206 üzenetére

    De hát miért ne veszíthetne?
    A kulcsszó a random. Több ezer meccses mintában mindkétféle sorozatra lesz példa, a sorozat hossza még csak nem is különösebben limitált, csupán a valószínűsége csökken, ahogy a sorozat hossza növekszik.
    Szélsőségesnek azért érződik, mert érzelmi töltetet indukál a játékosban, ráadásul ha már a tudatalattid észrevette, hogy a néhány utolsó meccsed hasonló eredménnyel zárult, és a csalódás máris hatással van a teljesítményedre.

    A win és loss sorozatok akkor tűnhetnének el, ha a wg _tényleg_ hozzányúlna a matchmakerhez, és úgy lőné be, hogy az eredmények megfeleljenek a kívánt paraméterezésnek.

    Neten egy csomó doksi elérhető szoftvermérnökök és matematiksok tollából, amely kitér a matchmakerek matematikai modellein felül azok paraméterezhetőségére is, ha valaki tényleg annyire konteós, de megvan az agya hozzá, érdemes beleolvasni ezekbe.

    A probléma itt a sok fejben azért van, amiért az életünk ezer másik területén is.
    Mindenki másban jó, mindenkinek más a szakterülete, ha épp van.
    A legtöbb embernek elképzelése sincs, hogy egy számítógép hogyan működik, egy CPU hogyan épül fel, milyen logika alapján működik a gépe, hogyan kapcsolódik a szofter a hardverhez, hogyan működnek a kiszolgálók és internetes hálózatok, ő annyit tud, hogy katt-katt, játék telepít, BATTLE GOMB, pew-pew, veszítek sokszor wtf wg?

    Sosem az ember a hibás, mindig a designer, az üzemeltető, a cég, a rossz időjárás, rossz volt a horoszkóp, mit tudom én.

Új hozzászólás Aktív témák