Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz sith7 #5124 üzenetére

    Ez majdnem így van egészen T8-ig, hogy a Japánok messzebbre lőnek, pontosabbak, gyorsabbak míg az amerikaiak lassabbak, de szívósabbak is (NM-ig legalábbis) és a légvédelmük sokkal jobb, mint a Japánoké. Ha a stock hajókat nézzük akkor ez valamilyen szintem borul T8-ban. Az amcsi hajók is viszonylag gyorsak lesznek 27-30 csomó, megmarad a remek légvédelem viszont a 406mm-es ágyúk már szórnak rendesen és én úgy vettem észre az NC páncélzata se valami erős. Ráadásul a rudder shift borzalmas. Japán részről nem sok tapasztalatom van még az Amagival, de mintha erősebb lévédelme lenne már, mint az elődjeinek, az ágyúk nagyon jók nagyobb távolságban is és viszonylag a sebesség/fordulás is elég jó. Páncélzat szerintem itt már kezd azonos szinten lenni, mint az amcsiknál.

    Most, hogy már egy kicsit többet mentem Iowa-val már elég jó.19km-ről is be tudok lőni egy citadellát egy Atagonak is mondjuk, ami NC-vel esélytelen volt. Lehet, hogy ugyan azok az ágyúk, de szerintem nem esik akkorát a sebessége miatt, mint az NC esetében, de az is lehet, hogy ez csak nekem tűnik így és jó nagy marhaságokat beszélek. :D Iowa amúgy sem azért kell az embernek, mert hogy "húú, de jó lesz" (amúgy az) hanem, mert Iowa. :)

Új hozzászólás Aktív témák