Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz sith7 #44965 üzenetére

    Kezd egyértelművé válni hogy csak az érzelmek beszélnek belőled. Sértve érzed magad. Hiába írod, olyan érzés,mintha nem olvasnád el amit írok. Vagy szándékosan félreértelmeznéd.
    Egyedül a célzásról beszéltem, hogy faék egyszerűségű. A classal nem könnyű játszani, de egy jó képességű ember gyorsan beletanul. Nem vonom kétségbe, hogy sok munkád van abban hogy jó csatákat menj cv-vel. Én nem akarom degradálni a cv játékosokat. Egyedül a célzási procedúra amivel könnyen lehet eltalálni az nmy-t, az egyszerű. 12 meccs alatt megmondom igen, hogy el tudom találni a célpontot. Semmi mást nem állítottam. A tapasztalatom, hogy kit támadjak, hogy szorítsam le az elvesztett gépek számát, nincsen meg. Ezért kértelek meg, hogy mesélj erről. Neked megvan a tapasztalat. Ennyi.

    Még egyszer, összefoglalva: a cv játék nehéz is lehet, idő kell megtanulni, de maga eltalálni a célt, könnyű. Ez a véleményem, ez van. :R Ez nem csökkenti azok érdemeit akik magas fokon űzik, csak a célpontnak kellemetlen.

    Xboxod van? Arra is kidobják a Cyberpunk2077-et? Ajánlott alternatívája lesz a wows-nak, csak szólok. :)

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák