Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • project640

    csendes tag

    válasz FoxiestFox #44775 üzenetére

    Huuuhhh, rohadt sokat írtál. Én nem fogok ennyit. Pontosan levettem, hogy mire gondolsz, ...azért tudom értelmezni a mondataidat :-)
    (mondjuk ez az LK jelenség egy kicsit zavar, szóval neki inkább most nem válaszolok ... mintha lenne egyfajta plátói viszonya veled :-) )
    Akkor én is mégegyszer leírom .... szerintem nincs azzal semmi gond, hogy a CV (akítv 'counter' nélkül) kiüthet egy DD-t :-)
    Mindazonáltal azt azért csendesen hat tegyem hozzá, hogy a régi CV mechanizmus sokkal pusztítóbb volt ... a mai rakétások nyomába sem érhetnek egy 6 torpos találattal.
    Én a játékot sokkal szegényebbnek érezném CV nélkül.
    Nem szoktam nagyon statot nézni ... a tiédre is csak egyszer , gyorsan néztem rá. Gondoltam gyorsan megnézem, hogy CV játékokkal hogy állsz ... csak sajnos nem tudtam, mert private vagy a wows number-en.
    Szóval a kérdésem, hogy a te CV tapasztalataid mik? Milyen irányba kéne változtatni? Vagy egyszerűen vegyük ki?
    Egyébként rájöttem, hogy ez egy ugyanolyan partalan vita, mint a wot-ban a tüzérek. Ott sem volt counter, aztán szidta mindenki, amikor eltalálták.
    'A baj az, hogy nem tudok mit csinálni ellene.' - ezt hogy érted? amikor már rádrepült, akkor nem tudsz vele mit csinálni, vagy úgy általánosságban.
    Egy dolgot kérek tőled: végy egy papírt, ceruzát és a következő 20 meccsedben írd le hány meccsben volt CV, és hányban támadtak meg .... és talán még azt is írd le, hogy az adott meccsben mivel voltál, és mennyit sebezett szumma a CV. .... meg fogsz lepődni, hogy milyen kicsi számok fognak kijönni!

Új hozzászólás Aktív témák