Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz FoxiestFox #42528 üzenetére

    Meglett a Jean Bart, első négy csata super unicum sebzésátlag - a legtöbb, egy csatában 168k volt - , már-már magam is elhittem, hogy milyen jó kis hajó ez, hiszen X-eseket citáz - volt, hogy egy salvo-ból 2 is beakadt - , mindig volt, legalább 1 kill is, sz'al, mintha Flambass egy gyöngébb napját láttam volna, ami nekem maga volt a Mennyország!
    Aztán az 5. csatától kezdődően bedobta a virtuális gereblyéjét a script és láss "csodát", azóta 30-40k-s, valódi kínszenvedés-csaták, semmit nem akar eltalálni, lepattanók-nem sebzők - citadella még VIII-asnak se - , tehát az a jól megszokott, átlagos f2p "játékélmény" lett a vele való élet, mint az összes többi hajómmal.

    Itt most nem a wr-re hegyezném ki - bár, sokszor az is együttállást mutat az rng-vel (ha nem, attól még uolyan gyatra tud lenni a sebzésmutatóm egy vesztes csatában is, csakhogy biztosak lehessenek, hogy a megfelelő egyén örül majd a csata végén) - , hanem arra, hogy mekkora kontraszt tud lenni egy-egy csata között a sebzek-nem sebzekben, amire abszolút semmi ráhatása sincs a játékosnak és EZ a nagyon lehangoló.
    Sz'al, ha azt mondaná a wg, hogy 50k kredit a fele annyira szóró lőszer és megveszed, vagy sem, az sokkal tisztességesebb "csalás" volna a fizetőképes kereslet felé, mint ez a háttérből, bárkiből, bármikor hülyét csináló script, mint ami most van.

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • LK

    addikt

    válasz FoxiestFox #42528 üzenetére

    A wows legeslegelső tesztnapjától játszok a játékkal,nem egy éve. 54-55 % wr-em volt BB, 55% DD, cc 47-48%, de azokkal nagyon keveset mentem. kb. Wr amire emlékszem: Fuso 55%, NM 51%, tier 4-ig összes BB 60-70%. T7-ig összes jpn DD 55-60%. Colo, Nagato 48%. kb. De kevés csata. Német BB-k: t6-ig 55% körül, t7-8 65-67% ezekkel több csata. Kevés 3500-4000 összcsata. Már nem emlékszem pontosan. Több hajóval, 80-150 csatával jó wr,szerverátlag feletti sebzéssel. Ez, ha noob,akkor az. Új acc. T7-ig fr-brit BB-k 58% össz. wr. Ricsi-Monarch 55-58 wr. És ezek alapján segíts megérteni, hogy én mit hibázok, vagy a wg mit babrál:
    hogy a fenébe vannak 15-20 csatáig tartó 25-30 % wr-es szakaszok 6-9 loss in row-k 1-1 winnel megszakítva? Egyes hajókkal kimondottan jó átlag. Egyesekkel meg eljutok 60-70 % wr-ig. 20-30 csatával, kezdem azt hinni hogy hú de jó, aztán jön a 25% wr összeomlás. Érzem,ha elrontok vmit. és elmegy rajta egy csata. Igazat adnék neked hogy egy büdös noob vagyok, ami nem szégyen, de azt nem hiszem el, hogy 20 csatáig jó vagyok 20 csatáig kutyaütő. És ami miatt nem értem az az, hogy előző és mostani accon is legalább dupla annyi sebzést okoztam,mint kaptam. Egyszerűen nem tudom elfogadni a hullámvölgyek kizárólag miattam vannak. A hullámvölgyeket szélsőségesen nagyarányú vereségek, reménytelenség, esélytelenség jellemzik. Olyan csaták,hogy semmi sem sikerül. Ezt sem hiszem el. Nem hiszem el továbbá, hogy 40-50 találatra bead 25 k sebzést kövi csatában 80 k-t.
    Ez nem konteo,ennek oka van. Nem biztos hogy wg, de akkor mi? Csata tier eloszlás? Túl kevés csata? Rossz időszakválasztás a játékra? Nem tudom, nem értem. Ha noob vagyok, miért volt-van sok hajóm, amivel átlagnál jóval magasabb a sebzésátlag, wr?
    És mielőtt visszatetszést keltenék nem a wr-t hajtom, hanem a láncvereségeket nem bírom elviselni csak, ezért tartok hosszabb rövidebb szüneteket. Nem értem az egészet.
    De tudod a 3 loss egyik nap: fox azt mondta ne játsszak tovább. Másnap: 3 loss: fox aszongya ne játsszak ua. hajóval harmadnap 3 loss:fox aszongya játsszál divben . LK aszongya:k. anyád WG. Írja meg aki magára ismer....

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák