Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz #48613632 #11086 üzenetére

    Az elméletem szerint az rng hosszú távon mindenkinek ugyan azt dobja. Tehát ha mindenki hasonló képességű játékos lenne, akkor mondjuk 10 000 csata után mindenkinek 49-51% között lenne a győzelmi aránya.
    Rövid távon lehetnek szélsőséges kilengések de a végén mindenki ugyan ott állna. Mindegy, hogy most minden lövésed pattant mert a következő csatában meg mind citadella lesz. Nincs személyre szabott rng! nincs olyan, hogy mindig te kapod a szar csapatot. Hagyjuk a prémiumelőfizetéses elméleteket is. Elég sok Manilla Galleont vettem ahhoz, hogy tudjam nem számít. :U
    Ergo akinek 51% jobb a WR az már magának köszönheti, akinek meg rosszabb hát az szintén. :U
    Tehát az én jelenlegi 58% azt jelenti, hogy én 7% + adok a csapatnak minden csatában.

    Nem vagyok "kiemelkedő, isteni képességekkel rendelkező játékos."
    Éppen az a lényeg, hogy pár apró dolgot kell fejben tartani és azt mindig csinálni ahhoz, hogy jobb legyél mint az átlag. És a legtöbb embernek ez sem megy. Egészen apró dolgok óriási jelentőséggel bírnak ebben a játékban. Én szívesen segítek bárkinek bár a szakaszozásért nem vagyok oda de bárki videóját kielemzem.

    Nyilván az alapokat tudni kell. Mikor használsz AP/HE-t, mennyit kell elé tartani, melyik hajóval hová érdemes menni, mikor kinek mutogathatod az oldalad és mikor kell inkább szembe menni, csatahajóval cikk cakkban haladunk stb.
    Sokan már ezeket sem tudják pedig ezek a legalapabb dolgok.
    És nem csak tudni kell hanem alkalmazni is!

    Lássunk pár alapszabályt. Minél többet sebzel annál többet teszel a győzelemért.
    Sokat sebezni úgy tudsz ha sokáig életben vagy DE! még is ott vagy a csatában.
    Oliver88 ezt nem tudja megoldani. :U
    A helyezkedés minden ebben a játékban. Minimap-ot folyton bűvölni és nem elfeledni, hogy a rombolókat nem látják! Azt hiszed 4-en vagytok de valójában téged lő mindenki, mert Te BB vagy és csak téged látnak.

    A másik ami nagyon fontos, hogy melyik hajóra lősz.
    Higgyétek el nekem az emberek 99%-a nem a legjobb célpontot lövi. A legtöbben akire először rálőnek azt lövik amíg lőtávolban van.
    Ezt onnan tudom, hogy engem rendszeresen lőnek azután is, hogy már háttal vagyok és van közöttünk 2 másik hajó. El nem találnak, vagy az is pattan de azért lőnek. :C

    Én rendszeresen két salvo között is célpontot váltok. Vagy nem is lövök hanem várom, hogy valaki forduljon.
    Azt kell lőni akibe a legtöbbet fogsz sebezni.

    Fontos figyelni, hogy melyik ellenséges hajó lett kigyújtva vagy kapott torpedót. Aki javított azt kell HE-vel lőni had égjen 40mp-ig.

    Van még sok dolog de a lényeg, hogy ezeket nem elég tudni hanem csata közben alkalmazni is kell!! Ez az ami nem megy sokaknak. Egyszerűen belefeledkeznek a csatába.

    Az összes szar csatám így indul:
    Hmmm most nem erre kéne menni.
    Vagy: Ezt a szigetet már nem kéne megkerülni inkább mögötte kéne megfordulni.
    Vagy: Itt nagyon egyedül leszek de hátha nem jön senki szembe.
    Vagy: A kurva anyjukat nem jön erre senki segíteni de azért én tovább megyek.

    A szar csatáim legtöbbjében tudom, hogy hülyeséget csinálok de azért megyek előre mint a bányaló. :DDD

    Valóban nincs kommunikáció de szerencsére a hajók olyan lassúak, hogy elég nézni a minimapot. Mindig menj a tömeggel.

    (#11087) sith7 Mindig elmondom. Engem nem zavar ha valaki rossz játékos. Van akinek ez csak játék, kikapcsolódás, nem érdekli semmi, csak megy előre és lő. Szíve joga.
    Csak ne ossza az észt! :N
    500-as PR-es, 44%-os ember ne mondja meg senkinek, hogy egy hajó milyen mert fogalma sincs róla! Nem tudja használni ergo lövése sincs a hajó képességeiről. :W Csak kussoljon és hagyja, hogy a zöld-lilák véleményt mondjanak. Vagy ne kussoljon, de ne is sértődjön meg ha kiosztják. ;]

    (#11089) Chabe89 Engem azért érdekel a statom. Nem vagyok statpadder de azért örülök ha javul.
    WOT-ba állandóan az FV215B 183-al mentem ami minden csak nem stathúzó tank. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák