Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    sziasztok

    feltettem egy landing page-t egy wp-es oldalra

    most fel kellene tennem ugyanezt a landin page-t, mint plugint két másik oldalra is
    de az eltérő sablon miatt az alábbi hibák vannak ....

    az első képen: ahogy a Best Blog sablonban (és egy másik oldalon a Storefront-tal is) jól működik
    második kép: RetroTale sablon: a piros sávot balra vágja, nem hat rá az, ami a felső részt középre rendezi*
    harmadik kép: Betheme sablon: a piros sáv alatt megszűnik létezni bármi is ... akár background színt adok meg akár egy nagy kép ...

    *az megvan h mi rendezi középre jobbról-balról a középső részt, de hogy az alsó piros sávra ez mi miatt nem hat, azt nem tudtam kideríteni, a végén már minden ki volt kommentelve a squeeze-page-template.php -ben

    arra meg végképp nem bírtam rájönni, hogy a 3. esetben miért szűnik meg a teljes képernyőre vonatkozó background a piros sáv alatt ....

    (a teszt-kép úgy készült, hogy a saját bohockodós domainem-en kapcsolgattam a sablonokat, és frissítettem a landing oldalt, mely az én oldalamon az adott sablonnal is ugyanazt a hibajelenséget produkálja, mint az a másik két domain a RetroTale és a Betheme sablomokkal, ahova fel kellene tennem ugyanezt a landing page-t

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák